yabiladi.com

Клімкін назвав основні умови України щодо миротворців на Донбасі

Міністр зазначив, що мандатом має бути передбачено розміщення майбутньої миротворчої місії на всій території Донбасу, включаючи українсько-російський кордон

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін наголошує, що майбутня миротворча місія Організації Об'єднаних Націй на тимчасово окупованих територіях Донбасу має сприяти роззброєнню бойовиків та підготовці перехідного періоду до проведення виборів у регіоні.

Про це він сказав під час спілкування з журналістами, яке транслювалося на одному з телеканалів, повідомляж УНІАН.

"Має бути повне виведення російських військ, і результатом роботи місії має бути початок перехідного періоду. Перехідного періоду якого? Готуватися до виборів, реальних. І вибори мають готуватися нами, Україною, звичайно, за підтримки світового співтовариства, а не маніпулятивно Росією", - сказав Клімкін.

Він вважає, що шанси на розміщення миротворців на сході України існують. "Сама логіка повернення миру на Донбас, і повернення нормального життя полягає в тому, що Росія має вийти з Донбасу. Причому і регулярні війська, і найманці, і уся та зброя, яка там є. І, звичайно, майбутня місія має роззброїти тих, хто хоче роззброюватися, і тих, хто не хоче роззброюватися", - наголосив Клімкін.

"І тому, ми кажемо, що, по-перше, не може бути аж ніякої мови про те, що легітимізується російський протекторат на Донбасі, і це все буде обговорюватися з тими, хто зараз знаходиться на Донбасі за підтримки Росії", - заявив Клімкін.

Міністр нагадав, що мандатом має бути передбачено розміщення майбутньої миротворчої місії на всій території Донбасу, включаючи українсько-російський кордон.

Попередній матеріал
14-а Щорічна Зустріч YES: "Повернення українського Сходу та Криму - шляхи до успіху"
Наступний матеріал
Нічна війна триває на підступах до Зайцевого
Loading...

Пономарьов про миротворців: Путін заявив стартову позицію для подальших торгів

Клімкін: проект резолюції про миротворчу місію на Донбасі давно готовий

Миротворчою місією Путін хоче легітимізувати російську армію на Донбасі - експерт

Миротворці на Донбасі: що представить Порошенко на Радбезі ООН

"Спроба спотворити напрацьоване": Клімкін прокоментував "ініціативу" Путіна щодо миротворців ООН на Донбасі

Навряд чи хтось повірить, що треба розміщувати миротворців, як пропонує РФ – експерт