www.news.at

Реінтеграція ОРДЛО: що не дає Президенту внести законопроект до Ради вже зараз

Нині розглядається можливість вписати у законопроект миротворчу місію ООН

Після прийняття рішення щодо миротворців ООН Президент України Петро Порошенко подасть законопроект про реінтеграцію ОРДЛО на розгляд до Верховної Ради. Про це повідомила представник Президента в парламенті Ірина Луценко на брифінгу, передає LIGA.net.

Як уточнила Луценко, положення про миротворчу місію ООН на Донбасі можуть бути включені у проект закону, і саме це "та сама одна сота відсотка", яка не дозволяє Президенту внести законопроект до парламенту вже зараз.

"Проект (про реінтеграцію ОРДЛО) пройшов обговорення з нашими європейськими партнерами. Президент буде говорити з представниками Ради безпеки ООН, з президентом Трампом. Думаю, що питання, на яких умовах завести миротворчу місію, може стати частиною цього законопроекту. До того часу, поки з цього останнього питання не будуть проведені консультації, ми вважаємо, що законопроект готовий на 99,9%", – зазначила вона.

Крім того, представник Президента у ВР додала: якщо буде можливість використовувати чинні міжнародні угоди для розміщення миротворчої місії в Україні, тоді до законопроекту не будуть вписувати пункт про миротворців ООН.

"Якщо буде необхідність ввести в закон додатковий пункт з миротворчої місії, він буде внесений, і після цього проект представлять у Верховній Раді", – резюмувала Луценко. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"На власні очі побачили": екс-генсек НАТО та іноземні делегати побували в АТО – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Пригрозили вбити": невідомі побили члена "Харківського антикорупційного центру"
Наступний матеріал
МЗС: Українських консулів пустили до викраденого ФСБ 19-річного Павла Гриба, лікарів – ні
Loading...