Полуниця
Полуниця Shutterstock

На прилавках з'явилися сезонні овочі й фрукти – скільки вони коштують та звідки їх доставляють

Читайте по-русски
Через холодну весну українська полуниця істотно здорожчала

Аромат полуниці, персиків та ягід. Ятки на українських ринках уже вдосталь заповнені сезонними фруктами. Та ціни не поспішають повзти донизу. Продавці кажуть: холодна весна впливає на врожай, відповідно – і на асортимент і вартість. Які солодкі ягоди везуть до нас із-за кордону та скільки витрачатимуть на вітаміни українці цього сезону – дізнавалася Олена Рибінська.

Продавці столичного гуртового ринку на прилавках мають більш як десяток різних фруктів і ягід. Поруч з українськими – продукція з Нідерландів, Іспанії, Туреччини та ПАР.

Поки кісточкові, а саме так називають персики, нектарини та абрикоси, везуть із-за кордону, українська полуниця встигла наробити галасу. У травні на прилавках красувалися цінники у 160 гривень і навіть більше, та нарешті вони поповзли донизу. Холодна весна далася взнаки. 

Поки ціна на полуницю в торговельних мережах тримається близько 100 гривень за кілограм, на ринках країни можна знайти значно дешевше.

"Клубніка одеська. Вчора падали ціни, сьогодні підіймаються, погодні умови, ринок забивається – є товар, то нижчі ціни. Черешня 80, клубника 65", – каже продавчиня Галина.

Черешня, що дістала офіційне звання географічного бренду – Мелітопольська – днями з'явилася на ринках столиці. Зовнішньо вона поки програє закордонній, та все ж, кажуть продавці, смак української поза конкуренцією.

Якщо ж на гуртовий ринок вам не потрапити, тоді готуйте більше грошей. На звичайних за ранні овочі й фрукти доведеться викласти більше, щонайменше в півтора-два рази.

За червоні ягідки полуниці з південних областей України нині просять від 40 гривень за гурт до 100 гривень у роздрібних мережах. Де-не-де на гуртових ринках починають продавати і баштанні, проте не вітчизняні, а ізраїльські. За кавуни просять від 30 гривень за кілограм, дині – від 50. Але останніх зараз іще дуже мало.

Черешня Мелітопольська щойно з'явилася в ятках на ринках, і коштує від 60 до 100 гривень,  її посестра, але з Греції – від 200 гривень і подекуди до 500. Абрикоси, персики, нектарини поки їдуть із-за кордону, і тому ціни "кусаються" – 100-160 грн. 

"Споживач бажає купувати персиків і нектаринів більше, ніж його вирощується в Україні. Поки його виростити можна не в кожному регіоні країни. Втратили значну територію для вирощування персика й нектарина – це в зв'язку з анексією Криму", – пояснює представник української плодоовочевої асоціації Федір Рибалко.

Щойно погода стане по-справжньому літньою, на прилавках почне з'являтися більше української продукції. І, за прогнозами аналітиків, з середини червня ціни на фрукти та ягоди таки поповзуть донизу. 

Олена Рибінська, Едвард Белінський, "5 канал"

Попередній матеріал
Військові кухарі та шефи відомих ресторанів зійшлися в кулінарній битві – хто здобув перемогу
Наступний матеріал
Обстріли майже не припиняються: окупанти тримають напруженою ситуацію в Катеринівці та Золотому-4
Loading...

Екопродукти із прифронтових теплиць: на Луганщині овочівники організували кооператив

Ціни на продукти в Україні: чи можна вплинути на здорожчання

Стало відомо, яка найпродуктивніша сільськогосподарська культура в Україні

Рожеві банани, помело та 40 сортів мандаринів: як на Запоріжжі колишня вчителька вирощує екзотичні фрукти

ООН проголосила 2021-й роком овочів та фруктів – причини

"Біда – близько": чому вирощування авокадо в Португалії під загрозою