Огірок, теплиця, овочі
Огірок, теплиця, овочі 5 канал

Екопродукти із прифронтових теплиць: на Луганщині овочівники організували кооператив

Читайте по-русски
Відмовилася від використання хімікатів понад сотня овочівників зі Станиці Луганської

Мар'яна Нещерет показує свою теплицю. Тут на 10 сотках росте більш як 2 тисячі кущів помідорів. У квітні на рослинах уже зав'язуються перші плоди. Досягнути такого результату допомагають джмелі.

Для запилення рослин уже другий рік поспіль джмелів замовляють із Нідерландів. Живуть комахи у вулику – тут у теплиці. Тут і розмножуються.

"Це молодий вулик. Тут 50 особин. Коли вже розростеться, тут буде більш як 80 особин", – розповідає голова кооперативу овочівників Мар'яна Нещерет.

Поки джмелі запилюють рослини, зі шкідниками борються кліщі.

"На кожну п'яту рослину ми повісили ось цих ось жучків. І вони будуть розмножуватися, розповзатися і поїдати наших кліщів огіркових", – каже овочівниця Вікторія Буримова.

Відмовилася від використання хімікатів понад сотня овочівників зі Станиці Луганської. Впевнені: екологічно чисті продукти користуватимуться більшим попитом у споживачів. Кажуть: вирощують як для себе.

"У мене є дитина. І мені завжди хотілося, щоб він зайшов, зірвав плід, просто витер від пилу і з'їв його", – пояснює голова кооперативу овочівників.

До 2014-го овочівники без проблем збували свою продукцію в Луганську. З початком бойових дій між ними та покупцями пролягла лінія розмежування.

"Після 14-го року у нас виникли великі проблеми з реалізацією продукції. Приїжджали покупці, які купували за копійки. 80 копійок кілограм! Ну, це смішно!" – наголошує Мар'яна Нещерет.

Щоби реалізувати свої овочі за кращою ціною, домогосподині заснували кооператив. Разом шукають нові можливості й ринки збуту по всій Україні.

"Нам діватися нікуди. У нас немає ринку збуту, тому хочеш – не хочеш, а нам потрібно в купку збиватися і чогось добиватися в цьому житті", – зазначає Вікторія Буримова.

Вікторія – одна з понад сотні членкинь кооперативу. У своїй теплиці жінка вирощує огірки. Робота в теплицях кипить майже цілорічно. Починають сіяти у лютому, врожай збирають із квітня і до кінця листопада.

"Ось цей огірок посіяний в кінці лютого. Висаджений числа 12 березня. Як досягти таких результатів? Дуже просто! Потрібно просто захотіти!" – переконана овочівниця.

Крім огірків та помідорів, станично-луганські овочівники вирощують ще й капусту і перець. Кожне домогосподарство дає урожай у понад 16 тонн. Після збору екологічно чисті овочі розвозять по всій Україні.

Нещодавно членкині кооперативу придбали автомобіль. Цього сезону планують зменшити коло посередників між ними і покупцями.

Вікторія Ковальова, Олександр Лахтін, Сергій Могилевич, Луганська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Коронавірус у столиці: за статистикою, кількість хворих зменшилася – яка ситуація в лікарнях
Наступний матеріал
Рада повертається до роботи: які законопроєкти розглянуть цього тижня – включення
Loading...

Рожеві банани, помело та 40 сортів мандаринів: як на Запоріжжі колишня вчителька вирощує екзотичні фрукти

ООН проголосила 2021-й роком овочів та фруктів – причини

Ціни на яблука сягнули трирічного максимуму

На Київщину прибула баржа із 300 тоннами кавунів – ексклюзивні кадри

Американські студенти винайшли прилад, що показує стиглість авокадо

Сезон чорниць стартував на Волині: як заготовляють ягоду і чи можна на цьому підзаробити