Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал / Час. Підсумки тижня

Рада повертається до роботи: які законопроєкти розглянуть цього тижня – включення

Читайте по-русски
Опозиція наполягає й на закритому засіданні, аби заслухати керівника генштабу Збройних сил Руслана Хомчака

Локдаун – більше не завада. Після тритижневої перерви депутати повертаються до роботи в сесійну залу. Кажуть: впродовж тижня пленарні засідання будуть повноцінними. Адже питань для вирішення назбиралося чимало.

У вівторок на плановому засіданні парламентарі розглядатимуть поправки до земельних законопроєктів. Зокрема, завтра відбудуться й дві позачергові сесії. Про тарифи говоритимуть на засіданні, яке ініціювала група "За майбутнє".

Вдосконалення оборонних замовлень, питання освіти та валютних кредитів обговорять під час засідання, яке ініціювали "Слуги народу". Водночас у "Євросолідарності" та "Голосі" зазначають: найважливішими темами нині є боротьба з коронавірусом та вакцинація. Тож із цього приводу вони пропонують провести позачергове засідання. Опозиція наполягає й на закритому засіданні, аби заслухати керівника генштабу Збройних сил Руслана Хомчака. Зокрема, через загострення на українському сході.

"Порядок денний позачергових сесій у нас складається або з неактуальних питань, або із законодавчого спаму. Усі 6 фракцій поставили підписи під проведенням позачергового засідання щодо пандемії. Тут уже 122 підписи. Я прошу уряд терміново внести проєкт змін до бюджету і передбачити 5 млн грн для закупівлі вакцин, які ми маємо негайно цього місяця сплатити для того, щоб закрити питання", – наголосив Петро Порошенко.

Як повідомляв 5.UA, раніше Хомчак заявив, що Росія нарощує свої війська на кордоні з Україною. Президент України повідомив генсеку НАТО щодо готовності російських військ до наступальних дій.

Попередній матеріал
Екопродукти із прифронтових теплиць: на Луганщині овочівники організували кооператив
Наступний матеріал
Брифінг нардепа Володимира Ар'єва – відео
Loading...

Депутати запросять генпрокурорку Венедіктову до ВР, щоб запитати про справи Майдану

Погоджувальна рада депутатських фракцій Верховної Ради – відео

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій ВРУ – відео

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій Верховної Ради України – трансляція

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій Верховної Ради України – трансляція

Брифінг заступниці голови ВРУ Олени Кондратюк за результатами Погоджувальної ради