Ціни на продукти в Україні: чи можна вплинути на здорожчання

Продукти 5 канал / Час. Підсумки тижня
В Україні подорожчали цукор, олія, крупи та яйця

Цукор, олія, крупи, яйця. Мабуть, ви теж звернули увагу на те, як стрімко вони подорожчали. Яйця, скажімо, підскочили в ціні аж на 50%. Причин декілька. Одна з них – зменшення врожаїв. Також ми маємо хронічні проблеми зі зберіганням збіжжя. Додаємо сюди ж зростання цін на енергоносії. Ну, і українська звичка: якщо є ажіотаж на якусь продукцію, то підприємці традиційно підвищують ціни. Чи можна вплинути на здорожчання – у сюжеті "Підсумків тижня".

Дожени мене, якщо зможеш. Гра цін на харчі з покупцями. За рік вони дуже високо стрибнули. І не зупиняються. На Тернопільщині ціни вже кілька років є найнижчими в Україні. Пояснення просте – середня зарплата тернополян найменша в Україні. Утім, і тут цінники переписують ледь не щодня.

"Картопля подорожчала на гривню через те, що торік було мало картопельки. А зараз ще морози, то, може, не возять, бо немає доріг", – зазначила продавчиня Наталія.

А ще зберігати картоплю в Україні ніде – замало спеціальних сховищ. Тому третина українського картопляного врожаю просто згниває. Але подорожчання картоплі на тлі інших харчів – це мізер. Ціни на олію також значно збільшилися. 

Яйця на вітрині в супермаркеті
Яйця на вітрині в супермаркеті5 канал / Час. Підсумки тижня

Економити на їжі – це вже звична справа для українців. Зарплати за цінами не встигають. За рік подорожчало майже все. Хліб – на десять відсотків, трохи більше – фрукти, соняшникова олія – на чверть дорожча. Та найбільше додали в ціні яйця та цукор. І тут неприємний рекорд: вартість зросла більш як на половину.

При значно нижчих зарплатах ціни на продукти в Україні вже зрівнялися з вартістю в деяких країнах Євросоюзу. При цьому українці на їжу витрачають більшу частину свого заробітку. У середньому, за даними Держстату, вартість їжі – це майже половина зарплати українця. Тоді як у литовців – менше третини, у поляків – близько 20%, а у громадян заможних країн Західної Європи – ще менше.

"Мене як споживача цікавить не так цифра на цінниках, як те, скільки я за свої доходи можу купити того чи іншого товару. Ми аграрна країна, ми потужний виробник аграрної продукції. Ми годуємо пів Європи і Близький Схід. І маємо таке співвідношення, це несправедливо", – наголосив виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин.

Продукти в супермаркеті
Продукти в супермаркеті5 канал / Час. Підсумки тижня

При цьому ціни на деякі товари за кордоном нижчі, ніж в Україні. Наприклад, у Польщі хліб у середньому дешевший на 7%. За молоко та вершкове масло поляки платять на понад третину менше, а за картоплю – на 10%. На чверть дешевшим молоко є в Іспанії, за соняшникову олію іспанці платять майже на 10% менше.

"Українська олія в Іспанії дешевша, ніж у нас. Там є особливості в оподаткуванні. Для того, щоб знизити ціни на продукти для своїх громадян, дозволено встановлювати податок на додану вартість на продукти 5-7%. Ну Україна ж найбагатша, тому ми з вами платимо 20% ПДВ", – додав Пендзин.

Які причини подорожчання продуктів? Їх декілька: дорогі світло та газ, торішній неврожай та посуха, сезонна зміна вартості. Наприклад, ціна на яйця пішла догори через збільшення ціни на електроенергію, підвищення мінімальної зарплати, а головне – через високі ціни на корми для курей. Загалом зернові в Україні значно здорожчали. Як наслідок, цінники на хліб продавці переписували кілька разів за рік.

Продукти на базарі
Продукти на базарі5 канал / Час. Підсумки тижня

"У світі загалом почала зростати ціна на зерно. Якщо ще пів року тому ціна на зерно була 3-4 тис., то тепер 9 тис. грн. Ну це й інших культур стосується. Тому це світовий виклик, збільшується попит, збільшується увага до цих культур", – пояснив президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.

Однак є ще одна причина подорожчання пшениці, кукурудзи та ячменю – жадібність. Деякі українські виробники чекають ще вищих цін. Продають менше зерна, виникає штучний дефіцит. А від вартості зернових також залежить ціна борошна, хліба та м’яса. Схожа ситуація і з цукром, який в Україні, до речі, значно дорожчий, ніж на світових ринках.

Далі буде. Цінові прогнози не тішать. Цифри на цінниках змінюватимуться. І вже точно не ставатимуть меншими. Наприклад, попит на яйця перед Великоднем різко зростає. А це за собою тягне догори й ціну. Чи має держава втрутитись? Уряд не регулює ціни на продукти. Це застарілий і неефективний механізм, переконують у Кабміні. Натомість фахівці говорять про інше. Держава може закуповувати продукцію восени, коли ціни низькі. А продавати її взимку. Також уряд може знизити податок на додану вартість для переробників. Це теж допоможе сповільнити подорожчання їжі. Можливість стримати ціни є, аби бажання було.

Сергій Барбу, Яна Лимаренко, Іван Довганик, "Час. Підсумки тижня"

Попередній матеріал
Щеплення від COVID-19: чи загрожує міністру Степанову відставка та де обіцяна українцям вакцина
Наступний матеріал
Посібник із козацької магії: в Україні вийшла унікальна книга про таємні знання характерників
Loading...