Авокадо
Авокадо foodandmood.com.ua

Американські студенти винайшли прилад, що показує стиглість авокадо

  Читайте по-русски
  Він допоможе зменшити кількість продуктових відходів

  Студенти Гарвардської школи прикладних наук та інженерії спільно зі стартапом Savormetrics створили пристрій, що допомагає визначати стиглість овочів та фруктів. Про це пише Techxplore.

  Розроблений пристрій уміє вимірювати хімічні властивості продукту. Саме завдяки цьому він дозволить обрати найбільш стиглий авокадо. Головна мета винахідників зменшити кількість харчових відходів.

  Кожного року в США приблизно 40% від усіх продуктів викидається на смітник. За даними Ради оборони природних ресурсів (NRDC), сумарна кількість збитків становить 165 мільярдів доларів на рік, які могли б бути використані на виробництво 85 трильйонів порцій їжі.

  Студенти сфокусувалися саме на авокадо, оскільки фрукт часто викидається через перестиглість. Водночас він має високу ціну та щорічну ринкову вартість майже 2,28 млрд доларів обігу у США.

  "Вартість нашого пристрою може бути виправданою навіть завдяки збереженню кількох авокадо", – розповідає один зі студентів Джозеф Санчес.

  Раніше 5.UA розповів, як правильно обрати смачний та безпечний кавун.

  Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

  Попередній матеріал
  У Верховній Раді зареєстрували постанову про звільнення міністра Степанова
  Наступний матеріал
  ВАКС відхилив апеляцію екснардепа Микитася і залишив його під арештом
  Loading...

  Усі за раз: науковці зняли жартівливе відео, як підпалити свічки на торті за допомогою ракети

  Смарткухня в дії: як роботи в ресторані Гонконга готують і подають їжу