Токсичні вітаміни: як обирати ранні овочі та фрукти

Овочі 5 канал / Час. Підсумки тижня
У тепличних рослинах вміст нітратів перевищує норму порівняно з вирощеними на відкритому ґрунті

Зараз полиці магазинів рясніють яскравою городиною. Хочеться купити все й одразу, головне – не отруїтись, адже багато господарств для швидшого дозрівання овочів та фруктів використовують різні добрива, і що їх більше, то небезпечнішим стає продукт. Нітрати перетворюються на отруту, накопичуються в організмі і шкодять йому.

Як з'ясувалося, в тепличних рослинах вміст нітратів у 2-3 рази перевищує норму, на відміну від вирощених на відкритому ґрунті. Тому перепитуйте у продавців, звідки продукт і де його вирощували. А ще фахівці радять придбати нітратометр, щоб самому вимірювати рівень хімії. Як вберегти себе й родину від небезпечних, але таких смачних овочів та фруктів – у сюжеті "Підсумків тижня".

Перший прикорм із літніх овочів Данилко рік тому одразу засмакував. Тож знайомити маленького львів’янина з городиною батьки продовжили і взимку. Алергічних реакцій у немовляти до цього не було, тому й застороги не мали. Та все змінилося одного ранку.

"Ми побачили, що він став напухшим, ручки, ніжки, щічки, дуже злякало і викликали швидку. Йому треба було колоти і гормони, і антигістамінні, кололи подвійно уколи", – розповіла мешканка Львова Роксолана Морозова.

Лікарі пояснили, що це реакція організму дитини на накопичені нітрати з овочів, і з’ясували, що основним подразником стала цвітна капуста, яка вважається ідеальним прикормом. Але в сукупності з іншими овочами рівень шкідливих речовин набрався завеликий для малюка. Після інциденту Роксолана й Денис відмовилися купувати овочі не в сезон. Усе необхідне  заморожують тепер улітку або купують сертифіковане дитяче овочеве пюре.

Фрукти на базарі
Фрукти на базарі5 канал / Час. Підсумки тижня

Насправді, нітрати – це природні речовини, які є в усіх рослинах, і вони не шкідливі для людського організму. Небезпечними ж стають лише тоді, коли їхня норма перевищує допустиму. Лікарі й експерти вкотре наголошують: безпечною вважається норма нітратів у середньому від 300 до 400 міліграмів на добу для дорослого, залежно від ваги, а для дитини – до 50 міліграмів на день. І ця доза має бути одноразовою.

Дешевше – часто ближче до дому. Продавці на ятках традиційно кажуть, що все їдять і самі. Такі точки продажу називають стихійними, бо часто вони з'являються там, де дозволу на торгівлю ніхто не надає. Тож купувати саме в таких місцях небезпечно. Бо звідки ця городина, ніхто не скаже. І документів про якість продуктів тут ви майже ніколи не отримаєте.

Яблука
Яблука5 канал / Час. Підсумки тижня

Товар у таких точках стихійного продажу найчастіше з внутрішнього агроринку, який курсує між областями. А от усе, що везуть нам з інших країн, має пройти обов’язкову перевірку на кордоні.

"Відповідає вимогам законодавства, то ця продукція потрапляє у вільний продаж. Якщо не відповідає, то не потрапляє, і знешкоджується й повертається постачальнику", – уточнив Миркєєв.

Ту садовину й городину, яка їде до торговельних мереж, перевіряють уже в лабораторіях. Додатково вивчають як вітчизняне, так і імпортне.

Перець на базарі
Перець на базарі5 канал / Час. Підсумки тижня

Якщо ж це не велика мережа, а приватний підприємець на ринку, то його ранню городину та інший товар теж не допустять на прилавки, поки відповідність продукції не підтвердять у ветеринарно-санітарних лабораторіях. За європейськими стандартами всі лабораторії на ринках працюють конфіденційно. Тобто лікарі та лаборанти, перевіряючи товар, не знають ані імені замовника, ані ні його даних. Тож можливість підробити результати в особистих інтересах нульова.

"Полуниця має перевищення рівня нітратів, ми якраз і побачили. Тому пишеться акт на цю партію, не випускається в продаж, і адміністрацію ринку попереджаємо, і хазяїна, і не випускають. Норма до 60 мг/кг, а показало 81", – розповіла завідувачка лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи ринку Тетяна Білоус.

Не бійся, але стережися. За таким принципом нині живуть львів'яни Морозови. Придбали собі
мобільний нітратомір і тепер перед приготуванням продуктів до дитячого столу обов’язково
перевіряють рівень шкідливих речовин.

Якщо ж ви з тих покупців, що і документи перевірили, і показники вмісту нітратів вивчили, не
зайвими будуть ще кілька методів порятунку від токсичної "сезонки". Зокрема, придбані овочі чи фрукти можна кілька годин вимочити в воді. Також медики радять їсти тільки ті частини, що містять найменше нітратів. У столових буряків потрібно відрізати верхню та нижню частину коренеплодів, у кабачків – шкірку, в огірків та редиски – відрізати хвостики та очистити від шкірки, в капусті варто позбавитися верхніх листків та не їсти качан. Кавуни, як і дині, найбільшу частину нітратів накопичують у тій частині м'якоті, яка прилягає до шкірки. Також одним з ефективних способів зменшити кількість нітратів є виварювання. За 40-50 хвилин кількість нітратів зменшується приблизно на 40-80%. 

Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує їсти по п'ять порцій свіжих овочів та фруктів щодня. Та в поєднанні, наприклад, із копченими ковбасами та іншими продуктами, що можуть містити невідомі нам нітрати, такий вітамінний раціон може завдати більше шкоди, аніж користі.

Олена Рибінська, Марта Шикула, Віктор Сніжко, Олексій Тищенко, "Підсумки тижня"

Попередній матеріал
"Без іноземних уболівальників і з напівпорожніми трибунами": як Токіо готується до проведення Олімпійських ігор
Наступний матеріал
Правителька 16-ти країн: 68 років тому відбулася коронація Єлизавети ІІ – унікальне відео з архіву Віндзорів
Loading...