В Україні ростуть ціни на продукти: чому дорожчають, хто наживається і де можна купити дешевше

Продуктовий магазин 5 канал / Час. Підсумки тижня
Не подорожчають, а навпаки, можуть втратити в ціні імпортні сири та молочні продукти, прогнозують експерти

Шокового зростання цін на продукти в Україні нині немає. Так вважає прем'єр-міністр країни. До Великодня м'ясо, яйця і борошно виростуть у ціні на 10-15%. Хліб теж подорожчає відсотків на 6%. А овочі до травня можуть додати в ціні щонайменше на половину.

Причин купа – від здорожчання пального на 20% за останні 4 місяці до нечесних на руку торговельних мереж. То як викручуються українці і головне, чи буде з цінами ще гірше, жуналіст "5 каналу" Марія Писаренко розкаже в сюжеті програми "Підсумки тижня".

Житомир

"Яйця були по 24, а зараз по 35", – бідкається житомирянка Марія.

Житомирянка Марія вже починає готуватися до Великодня. По харчі ходить на місцевий ринок. Каже, яйця задорогі. Здала в ломбард м'ясорубку, щоб їх купити.

"(Здала – ред.) м'ясорубку і за 20 гривень купила яєць, оце на паску. А зараз занесу книжок – і буде паска", – каже жінка.

Житомирянка пані Марія на ринку
Житомирянка пані Марія на ринку5 канал / Час. Підсумки тижня

Та і пісне, каже, цінами не тішить. За місяць підскочила вартість олії.

Пані Марія говорить: "Для нас помітно, бо піст. Олія була до 30 грн, а зараз 42".

Урядовці обіцяли: ціни перестануть рости наприкінці березня.

Денис Шмигаль, прем'єр-міністр України, говорить: "Наразі ми в діалозі з ключовими групами виробників та торговельних мереж, говоримо про збільшення пропозиції, що має збалансувати ціни".

Та поки що вийшло навпаки. Олія коштує під 50 грн за літр. Але все ж зросла за березень менше, ніж за лютий. Водночас ціни на насіння соняшнику, навпаки, за останній місяць знизилися. Але це насіння перероблять в олію і привезуть до магазинів лише у квітні. Тоді, кажуть експерти, і варто чекати зниженні ціни на олію. Тим часом переклеювати цінники продавці не встигають.

Виробнитво олії
Виробнитво олії5 канал / Час. Підсумки тижня

Наталія, продавчиня Житомирського кооперативного ринку, каже: "Олія дорожчає кожного тижня, з кожним приходом нова ціна. Ціна кожного тижня зростає на 10%. Літрова рафінована коштує зараз найменше 51 і подорожчала на 20 гривень літр. Уже як подорожчала олія, то йде майонез, а вже як майонез, то і все інше підтягується".

А от яйця у березні в ціні майже не змінилися.

"Стоїть ціна на яйця, не падає і не піднімається. Ну зараз починають дешевіти деякі, бо молоді кури починають нестися, вони набагато дешевші в ціні", – розповідає Марія, продавчиня Житомирського кооперативного ринку.

Зростання цін на яйця у нас провокує, як не дивно... Китай. Країна стрімко відновлює економіку після пандемії і почала купувати дешевий український ячмінь на корм тваринам.

Керівник Центру макроекономічного моделювання Київської школи економіки Юрій Шаломицький говорить: "Цей ячмінь вивозиться в нас, це значить, що кормів у нас теж менше, що впливає на ціни на м'ясо. Якщо ціна корму росте, то виробнику нема що робити, крім як викласти це в ціну свого випуску м'яса, інші похідні товари, от ми кажемо про яйця".

Київська область

Зростання цін відчули і в Борисполі. Тут на ринку покупців геть мало.

Бориспільчанка Ірина говорить: "Олія, яйця, риба. Та все подорожчало. Хліб подорожав".

Угору йдуть цифри на цінниках овочів із борщового набору. Навесні традиційно закінчуються торішні запаси.

Віктор, продавець Центрального ринку в Борисполі, говорить: "Холоди як ударили, картопля коштує 9-10 гривень в закупці, а зараз 14-15 гривень. І зараз те саме йде. Сіянка, голландська сіянка. Перша заїхала 50 гривень, а наступна 75 гривень. 25 гривень – долар – додався. Редиска коштує 39 гривень, сьогодні я поїхав, вона вже 47 гривень коштує".

А продавчиня Валентина говорить: "Огірки наші українські з'явилися, турецькі були дешевші. Наш огірочок миколаївський – 75 гривень закупка, а той був 35".

Та сезонний дефіцит – лише одна з причин здорожчання харчів, кажуть фахівці. Пояснюють, економіка відновлюється від наслідків пандемії. 

Серед причин подорожчання харчів в Україні:

1) сезонний дефіцит;
2) ціни ростуть в усьому світі;
3) наслідки пандемії;
4) інфляція;
5) націнки торговельних мереж.

Здорожчання харчів в Україні
Здорожчання харчів в Україні5 канал / Час. Підсумки тижня

Юрій Шаломицький, керівник Центру макроекономічного моделювання Київської школи економіки, говорить: "Проблема світова, ціни всюди ростуть. У країнах, які розвиваються, всюди ціни ростуть досить відчутно".

Локдаун і карантинні обмеження тривають. І у покупців грошей більше не стає.

Віктор, продавець Центрального ринку в Борисполі, каже: "Раніше заходили, брали кілограм єврейських мандаринів, то зараз дитині мандаринку возьмуть або дві".

Київ

Киянка Лариса говорить: "У супермаркетах дешевше". Киянка Лариса закуповується в супермаркетах. Ходить туди, де ціни помірні. Овочі бере за акціями.

Тетяна з чоловіком ділять витрати на продукти порівну. Жінка купує лише за списком, аби не витрачати зайвого.

Жінка каже: "Рослиннаа олія, це так, коли я побачила, дуже здивувалася, ціни дуже піднімаються вгору".

А ще каже, на п'ять гривень цукор подорожчав, але без нього не обійтися. У мінекономіки пояснюють: усе через неврожай цукрового буряку торік. Тому довелося замовляти тростинний цукор із Південної Америки.

Микола Мороз, гендиректор Директорату агропромислового розвитку Міністерста економіки, говорить: "Ми очікуємо поставки на внутрішній ринок цукру-сирцю, який дозволить стабілізувати ситуацію. Ми очікуємо це десь друга половина квітня – початок травня".

Юрій Шаломицький, керівник Центру макроекономічного моделювання Київської школи економіки, каже: "Із цукром, це хронічна проблема насправді. У нас виробництво цукру протягом років знижується. І кожен маленький неврожай додає до цього".

Продукти в супермаркеті
Продукти в супермаркеті5 канал / Час. Підсумки тижня

Ще дорожчають продукти, бо їх треба довезти до прилавку. А бензин теж подорожчав. Антимонопольний комітет уже рекомендував постачальникам зменшити вартість пального.

А от за перевірку роздрібних мереж Антимонопольний не брався, принаймні публічно. Ми запитували, але поки що нам не відповіли. Водночас у пресі пишуть: зростанням цін переймаються на Банковій. І там уже попросили комітет перевірити, чи часом не змовилися супермаркети, щоб підвищити ціни. Позиція представників компаній завжди одна: працювати собі у збиток не будуть.

У мережі бюджетних продуктових магазинів попереджають, можуть підняти ціни на харчі майже на чверть. Бо постачальники збільшують вартість продуктів. В уряді натомість заспокоюють, підпишуть меморандуми з великими роздрібними торговцями, аби ті ціни не чіпали. Але це поки що це – у планах.

Генеральний директор Директорату агропромислового розвитку Микола Мороз каже: "Ритейл і виробники погодилися, що вони мінімізують свої торговельно-збутові надбавки. Наразі мова йде лише про один укладений меморандум – це меморандум по зернових культурах між виробниками зерна, експортерами зерна і мінекономіки". 

А керівник Центру макроекономічного моделювання Київської школи економіки Юрій Шаломицький говорить: "Поточний рівень цін для них оптимальний, тому вони так легко погоджуються, на відміну від інших".

Для споживачів це добрий знак: борошно залишиться на рівні 13 гривень за кіло, а хліб у межах 22-23 гривень за буханець.

Економісти порахували: за 22 роки спостережень харчі в Україні здорожчали удесятеро. З минулого року ж інфляція пришвидшилася до 7,5%.

Рівень інфляції в Україні
Рівень інфляції в Україні5 канал / Час. Підсумки тижня

Уряд прогнозує: це не кінець. Ціни цьогоріч зростуть більш як на 7%, прогноз Нацбанку трохи оптимістичніший. Експерти ж трохи заспокоюють і обіцяють не більше 6%. А ще кажуть, врожай має бути непоганим – бо взимку сніжило. І ціни на харчі все ж зменшаться.

Прогноз інфляції на 2021 рік
Прогноз інфляції на 2021 рік5 канал / Час. Підсумки тижня

Поки що доведеться економити. Але як? Питаємо в українців.

Житомирянка Катерина каже: "Від сиру відмовитися, від м'яса. Ковбаси нормальної, щоб купити, треба подумати раз на місяць".

А житомирянка Людмила каже: "Печу вдома, стараюся пекти, готуємо все, не купуємо. Але як треба купувати, то купуємо, що ж робити, життя продовжується". 

Киянин Сергій тим часом говорить: "Купую те, що необхідно, та і все".

І наостанок. Хороша новина таки є! Не подорожчають, а навпаки можуть втратити в ціні імпортні сири та молочні продукти. Їх на полицях магазинів побільшало. І чекаємо дешевших овочів нового врожаю.

Марія Писаренко, Ганна Кудрявцева, Євген Сакун, "Підсумки тижня"

Попередній матеріал
Хто довів ідеологів "руского міра" до істерики: ТОП-5 відео "5 каналу" в березні
Наступний матеріал
"Вакцинуємо всіх до 2287 року": 10 ТОПів "Вечірнього преЗЕдента", які підігріли березень
Loading...