Магазин
Магазин 5 канал

Бум на кур'єрські доставки: як змінився ринок харчування в умовах карантину у Дніпрі

Читайте по-русски
Комплектація одного замовлення триває близько години

Зручність онлайн-покупок із супермаркету Юлія Метеля збагнула ще до карантину. Однак нині планувати зАкупи у сервісі, якому довіряє, мусить заздалегідь, бо черга з покупців за час карантину зросла в рази.

Комплектація одного замовлення триває близько години, розповідає збирач замовлень Роман. За день таких - близько десятка.

У сервісі доставки Роман працює другий тиждень. Каже, робота неважка, утім, весь час на ногах. Хлопець навіть порахував кроки за день – вийшло більше тридцяти тисяч – це приблизно двадцять кілометрів. Роман сподівається після карантину повернутися до попередньої роботи.

Аби впоратися з усіма замовленнями, які через карантин зросли у рази, одному з популярних сервісів доставки продуктів із супермаркету довелося збільшити кількість працівників майже вдвічі. Нині з кожного магазину доставляють за адресами близько двох сотень замовлень на день.

У сервісі передбачають, що після скасування карантину попит на доставку продуктів не надто зменшиться, адже люди встигнуть відчути переваги послуги. Утім експерти запевняють: до нової, автоматизованої ери онлайн-торгівлі ще далеко.

Довгі черги на очікування замовлень схиляють українців до традиційних походів до магазину. Тож медики радять їм ретельніше ставитися до індивідуального захисту.

Наталя Світлова, Олександр Пронський, Дніпро, "5 канал"

Попередній матеріал
Церемонія сходження благодатного вогню в Єрусалимі – відео
Наступний матеріал
Фонд Порошенка передав три апарати ШВЛ у Бердянську міську лікарню
Loading...