Європарламент
Європарламент 5 канал

Щоб зупинити екокатастрофу: Європарламент оголосив надзвичайний стан

  Читайте по-русски
  Депутат Європарламенту Паскаль Канфін, який ініціював цей крок, сказав, що це зробило Європу "першим континентом, який оголосив кліматичну і надзвичайну екологічну ситуацію"

  Резолюцію, в якій оголошено надзвичайний стан у сфері клімату і довкілля в Європі та світі, ухвалив Європарламент у четвер, 28 листопада, передає "Радіо Свобода".

  Слід зазначити, що документ підтримали 429 депутатів, проти було 225.

  Таким чином, Єврокомісію закликали розробити відповідні законодавчі і бюджетні пропозиції відповідно до мети обмежити глобальне потепління на рівні, нижчому 1.5°C.

  Депутат Європарламенту Паскаль Канфін, який ініціював цей крок, сказав, що це зробило Європу "першим континентом, який оголосив надзвичайну кліматичну і екологічну ситуацію".

  Європарламент також закликав нового президента Європейської комісії Урсулу фон дер Ляєн внести в "Європейську Зелену угоду" пункт про скорочення викидів парникових газів на 55% до 2030 року.

  Низка країн, місцевих адміністрацій і науковців заявили, що наша планета стикається з кліматичною катастрофою.

  Європейська комісія вже запропонувала вийти на чистий нуль викидів до 2050 року, але Європейська Рада досі не схвалила її, оскільки Польща, Угорщина та Чехія виступають проти.

  Нагадаємо, у червні в МінТОТ заявили: окупований Росією Крим повністю засихає через нестачу води. Зокрема, понад 70% раніше нормальної рослинності повністю висихає. Ситуацію прокоментував заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Георгій Тука. Він розповів про декілька варіантів дій України та висловив власну позицію: "Я би сказав, хай конають, але я держслужбовець". 

   

  Попередній матеріал
  Більшість українців не бачать успіхів нової влади в зниженні тарифів ЖКГ – опитування КМІС
  Наступний матеріал
  Секретар РНБО повідомив, що саме обговорюватимуть на "нормандській зустрічі"
  Loading...

  Сенцову в Європарламенті вручили премію Сахарова: як зустрічали українця та які меседжі лунали – сюжет

  Коли протягуєте руку Путіну через наші голови, пам'ятайте про вбитих українців – Сенцов у Європарламенті

  Європарламент закликав Ердогана вивести війська із Сирії

  Європарламент ухвалив важливу резолюцію з протидії російській пропаганді

  В інтернеті виявили фейковий сайт Європарламенту, заповнений російсько-пропагандистськими матеріалами

  "Мир – це справа не тільки України": у Європарламенті мають намір створити спецгрупу щодо врегулювання мирного процесу на Донбасі