Російська пропаганда
Російська пропаганда dv.ee

Європарламент ухвалив важливу резолюцію з протидії російській пропаганді

  Читайте по-русски
  Російські фейки називають головним джерелом дезінформацій в Європі

  Євросоюз має вжити активніших заходів з протидії поширенню фейкових новин та цілеспрямованим актам зовнішнього втручання у європейські виборчі процеси – йдеться в резолюції, ухваленій у четвер на засіданні Європарламенту у Брюсселі, яку підтримали більшістю голосів – 469 "за", 143 "проти", ще 47 депутатів утримались.

  "Іноземне втручання у виборчі процеси є серйозною загрозою для європейського демократичного суспільства, від якої виграють лише анти-європейські, праворадикальні, екстремістські та популістські сили", – зазначається у повідомленні, розміщеному на сайті Європейського Парламенту.

  Депутати окремо висловили глибоке занепокоєння з приводу "дуже небезпечної природи російської пропаганди", яка є головним джерелом дезінформацій в Європі, та інтенсивність якої подвоїлася з січня 2019 року – за цей час було зареєстровано 998 випадків дезінформації, в той час як у 2018 році – 434 такі випадки.

  Депутати рішуче засудили "агресивні дії" неєвропейських держав, спрямовані на підрив суверенітету країн-кандидатів на входження до ЄС в регіоні Західних Балкан та країн Східного Партнерства.

  Відтак, депутати закликали вдосконалити підрозділи стратегічних комунікацій Євросоюзу та перетворити їх на постійні структури зі значно більшим фінансуванням.

  У документі нагадують, що до 2020 року в країнах ЄС відбудуться понад 50 президентських, національних, місцевих або регіональних виборів, які мають бути надійно захищені від зовнішнього втручання.

  Попередній матеріал
  В окупованому Криму затримали проукраїнського активіста Приходька – звинувачують у підготовці теракту (оновлено)
  Наступний матеріал
  У США арештували двох бізнесменів, пов'язаних зі скандалом навколо України – ЗМІ
  Loading...

  "Мир – це справа не тільки України": у Європарламенті мають намір створити спецгрупу щодо врегулювання мирного процесу на Донбасі

  "Єдиною стороною, яка від цього виграє, буде Росія" – депутатка Європарламенту щодо "формули Штайнмаєра"

  Премія Сахарова 2019: в Європарламенті визначили фіналістів

  Європарламент вже з нетерпінням чекає зустрічі із Сенцовим

  У Європарламенті закликали заборонити трофейне полювання

  Порошенко про резолюцію щодо агресії РФ: "Спроба капітуляції отримала відсіч у Європарламенті"