Валерій Ананьєв
Валерій Ананьєв Facebook

"ЗА ЧАЙ.СОМ": десантник, письменник, ветеран російсько-української війни Валерій Ананьєв на "5 каналі"

Читайте по-русски
Про ворога там і тут; що робитимуть ветерани, якщо руками виборців відбудеться контрреволюційний реванш; чи можливе гармонійне життя українців та доморощених "русомірців"; про реінтеграцію "ДНР/ЛНР" автономією за схемою Медведчука/Путіна

Наш сьогоднішній гість – ветеран російсько-української війни і до 2016 – боєць 25-ї повітряно-десантної бригади Валерій Ананьєв.

Після школи хлопець із міста Первомайськ (Миколаївщина) пішов до війська, у десантники. А як старший солдат у 2014-му вже був під окупованим Слов'янськом.

Його воєнні відеоблоги стали популярними. Тому й не дивно, що після госпіталю, лікування та звільнення з армії замість депресивного ПТРСу десантник Валерій вирішив мандрувати та писати книгу.

Пішки 1811 км – Валерій Ананьєв здолав древній маршрут паломників "шлях святого Якова" — Ель Каміно де Сантьяго. Проніс рюкзак та український прапор від Парижу – через Францію та Іспанію – до мису Фістерре. Вів репортажі та відеоблог, що перетворилося на 14-серійний фільм на його YouTube-каналі.

А ще під час боїв 2015-го почав писати книгу, яку завершив минулого року – про війну і не лишень: "Сліди на дорозі". За два тижні весь стартовий наклад було розкуплено читачами. Здійснив літературне турне по Україні й Північній Америці.

Про ворога там і тут; що робитимуть ветерани, якщо руками виборців відбудеться контрреволюційний реванш; чи можливе гармонійне життя українців та доморощених "русомірців"; про реінтеграцію "ДНР/ЛНР" автономією за схемою Медведчука/Путіна і що з цього б вийшло; про нас та європейців очима мандрівника. Про все з десантником-письменником Валерієм Ананьєвим чаюватимемо о 23:10

Попередній матеріал
Тисячі рослин, сотні тисяч гривень: у Києві почався сезон масових крадіжок зелених насаджень
Наступний матеріал
"Не купляйте кота в мішку": Порошенко вкотре запросив Зеленського на дебати
Loading...

"ЗА ЧАЙ.СОМ": художник-постановник Владлен Одуденко в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": письменник Петро Яценко в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": головний режисер, режисер-постановник і актор Львівського драмтеатру Федір Стригун на "5 каналі"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": дипломат і громадський діяч Данило Лубківський в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": фронтмен групи "Нумер 482" Віталій Кириченко в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": директор і співвласник веб-студії Vintage Web Production Євген Кудрявченко на "5 каналі"