Петро Порошенко
Петро Порошенко president.gov.ua

"Не купляйте кота в мішку": Порошенко вкотре запросив Зеленського на дебати

Читайте по-русски
У форматі години-двох можливо спокійно відповісти на ті запитання, які є в українців, – зауважив глава держави

Президент України Петро Порошенко в ефірі телеканалу "1+1" вкотре запросив свого опонента, кандидата в президенти Володимира Зеленського, на дебати у неділю, 14 квітня. Глава держави наголосив, що дуже важливо українцям "не купляти кота в мішку" і мати чітку аргументацію щодо свого вибору в ІІ турі голосування.

Порошенко звернувся до громадян України та подякував усім, хто прийшов на вибори та проголосував у І турі як за нього, так і за інших кандидатів.

"Я хочу подякувати всім українцям, які були небайдужі і взяли участь у виборах 31 березня. І ще більше вдячний тим, хто збирається прийти на вибори 21 квітня", – зазначив він.

Петро Порошенко наголосив, що надзвичайно важливо українцям "не купляти кота в мішку", мати свідому й чітку аргументацію свого вибору й того, яке майбутнє, які програми, які кроки маємо чекати від кожного з кандидатів.

"І зараз я би хотів звернутися до пана Зеленського, я переконаний, що він нас дивиться: я, пане Володимире, запрошую, з дозволу ведучої, вас на дебати в цю студію", – заявив Порошенко.

І додав: "Ми почнемо ці дебати. У нас буде шанс їх продовжити 14 квітня о 14:14 на "Олімпійському" стадіоні – саме там, куди ви запрошували мене. І я думаю, що завершити ці дебати ми зможемо 19 квітня у студії Суспільного телебачення".

Президент зауважив, що дата дебатів 14 квітня пов'язана з тим, що чим раніше вони відбудуться, тим краще. І додав, що спостерігати за дебатами зможуть усі телеканали. За його словами, у форматі години-двох можливо спокійно відповісти на ті запитання, які є в українців.

"Між 14 квітня і 19 квітня, якщо у Володимира Олександровича буде бажання додатково провести ще одну серію дебатів, я готовий і на це, для того, щоб робити крок на зустріч, і демонстрацію шани й поваги до українців. Вони мають право знати, за кого вони будуть голосувати", – резюмував Петро Порошенко.

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.СОМ": десантник, письменник, ветеран російсько-української війни Валерій Ананьєв на "5 каналі"
Наступний матеріал
12-й Київський Безпековий Форум – трансляція
Loading...

Досі без відповідей: розбираємося в оновленнях щодо дебатів Порошенко-Зеленський

"Чекає і 14-го, і 19-го": у Порошенка відповіли на звернення Зеленського

Зеленський у новому відеоролику сказав, коли прийде на дебати

Порошенко: Чекаю Зеленського на дебати на "Олімпійському" 14 квітня

"Оборона, зовнішня політика, захист прав": Порошенко зробив заяву про дебати із Зеленським

"Я прийшов – тебе нема": як кандидати у президенти здавали аналізи