Петро Порошенко
Петро Порошенко фото АПУ

Порошенко чекатиме Зеленського на дебати 14 квітня о 14:14

Читайте по-русски
Порошенко готовий прийти на НСК "Олімпійський" і в будь-який інший день, зокрема й 19 квітня – за винятком того часу, коли будуть дебати на Суспільному телебаченні

Кандидат у президенти Петро Порошенко запросив свого опонента Володимира Зеленського взяти участь у дебатах на стадіоні НСК "Олімпійський" 14 квітня о 14:14 год. Про це заявив речник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв на брифінгу 10 квітня, повідомляє Укрінформ.

"Петро Порошенко так само прибуде на дебати з Володимиром Зеленським 14 квітня о 14 годині 14 хвилин на НСК "Олімпійський". І ще раз наполегливо повторює своє запрошення до Зеленського – не боятися дебатів, не уникати, прийти і за тиждень до виборів у прямій трансляції на очах у всього суспільства розкрити свою невідому позицію з актуальних питань, стратегії розвитку України", – сказав Медведєв.

Проте Порошенко готовий прийти на НСК "Олімпійський" і в будь-який інший день, зокрема й 19 квітня – за винятком того часу, коли будуть дебати на Суспільному телебаченні.

Речник штабу Порошенка наголосив, що відповідно до законодавства, дебати на Суспільному відбудуться в останню п'ятницю перед виборами, і Порошенко обов'язково візьме участь у них.

"Тому ми точно знаємо, що буде у графіку Порошенка 19 квітня на 20:00. Він повинен у цей час прибути на Суспільне телебачення. І він там точно буде... Порошенко так само готовий в інший день – можливо, і 19 числа, прибути на дебати на стадіоні, як пропонує Зеленський. Але запрошення Зеленського не має збігатися в часі з тим, у який закон вимагає від кандидатів бути на дебатах на Суспільному телебаченні", – повідомив Медведєв.

Нагадаємо, як раніше повідомляв 5.UA, в НСК "Олімпійський" вже отримали звернення від представників кандидатів у президенти Петра Порошенка та Володимира Зеленського щодо проведення дебатів.

Попередній матеріал
Засідання Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності – завершено
Наступний матеріал
Масштабна ДТП у Дніпрі: "КрАЗ" розтрощив 12 автівок – фото
Loading...

"Стадіон так стадіон": Порошенко погодився здати аналізи представникам VADA на "Олімпійському"

Експерти VADA чекають кандидатів у президенти на "Олімпійському"

В "Олімпійський" надійшло звернення від кандидатів у президенти

"Якщо ти ховаєшся – виникає обґрунтована підозра": Порошенко наголошує, що ніколи не стверджував і не стверджує, що Зеленський є наркозалежним

Дебати мають бути 19 квітня о 20:00, а далі нехай дискутують окремо – Аласанія

Дебати на "Олімпійському": поліція пояснила, що з собою брати не можна