Нацгвардіці біля НСК 'Олімпійський'
Нацгвардіці біля НСК 'Олімпійський' Facebook

Дебати на "Олімпійському": поліція пояснила, що з собою брати не можна

  Читайте по-русски
  Ці поради стосуються всіх масових заходів, на яких порядок забезпечують Нацполіція, Нацгвардія і ДержНС

  У вівторок, 9 березня, директор департаменту комунікацій МВС України заявив, що в разі проведення дебатів на "Олімпійському" глядачам рекомендують не брати з собою зброю, вибухівку, а також усе, що можна використати як зброю. Про це повідомляє "112 Україна".

  Він порадив глядачам "не брати з собою речі, які можуть бути використані як зброя, або ж безпосередньо зброю, навіть якщо ця зброя у вас легальна, не брати навіть ті засоби оборони, які є у вільному продажі – газові балончики, якісь там ножі складні або більші, якісь там рогатки або будь-що, що може бути використано як зброя".

  Також у переліку небажаних речей – небезпечні суміші, вибухівка, димові шашки тощо.

  "Ну і, безумовно, ми закликаємо не вживати алкоголю або вживати його помірно, своєю поведінкою не провокувати конфліктних ситуацій, сварок, сутичок і бійок", – наголосив Шевченко.

  За його словами, ці поради стосуються всіх масових заходів, на яких порядок забезпечують Нацполіція, Нацгвардія і ДержНС.

  Артем Шевченко зауважив, що правоохоронці готуються до проведення дебатів так, ніби на стадіон прийде 70 тис. глядачів (стільки може вмістити стадіон). Проте наразі ще нічого не відомо про чисельність учасників заходу.

  Нагадаємо, 3 квітня 2019 року кандидат на посаду Президента України Володимир Зеленський у відеоролику заявив, що кличе Петра Порошенка на передвиборчі дебати, хоча до того саме чинний Президент запросив Зеленського на публічні дебати. Зеленський також зазначив, що погодиться на дебати тільки за певних умов: щоб вони відбулись на стадіоні НСК "Олімпійський", щоб обидва кандидати пройшли медекспертизу і зажадав, аби Порошенко публічно сказав, що "дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського".

  Щойно Президент погодився виконати умови команди "Зе", як у відповідь було знято ще одне відео, в якому кандидат Зеленьский озвучив ще одну вимогу його участі – зажадав зробити "гарантом чесних правил" на його дебатах із Петром Порошенком Юлію Тимошенко.

  Попередній матеріал
  "Ви зможете опанувати відмінки": Сироїд радить Шуфричу все-таки підтримати закон про мову
  Наступний матеріал
  ЄС багато років обманював США для досягнення своїх інтересів – Трамп

  Для проведення дебатів на стадіоні жодних змін до постанови не буде – ЦВК

  Аласанія назвав вартість дебатів у студії Суспільного: що буде, якщо кандидати не з'являться

  Брифінг очільників ЦВК та НСТУ "Про порядок проведення теледебатів між кандидатами на пост Президента України" – відео

  Досі без відповідей: розбираємося в оновленнях щодо дебатів Порошенко-Зеленський

  "Чекає і 14-го, і 19-го": у Порошенка відповіли на звернення Зеленського

  Зеленський у новому відеоролику сказав, коли прийде на дебати