'Олімпійський'
'Олімпійський' 5 канал

В "Олімпійський" надійшло звернення від кандидатів у президенти

  Читайте по-русски
  Чинний Президент пропонує провести дискусію 14 і 19 квітня. Володимир Зеленський – лише 19 квітня. Нині тривають перемови з цього питання.

  В НСК "Олімпійський" отримали звернення від представників кандидатів у президенти Петра Порошенка та Володимира Зеленського щодо проведення дебатів. Про це йдеться на Фейсбук-сторінці спорткомплексу.

  Згідно з повідомленням, чинний Президент пропонує провести дискусію 14 і 19 квітня. Володимир Зеленський – лише 19 квітня. Нині тривають перемови з цього питання.

  Нагадуємо, 3 квітня 2019 року кандидат на посаду президента України Володимир Зеленський у відеоролику заявив, що кличе Петра Порошенка на передвиборчі дебати, хоча до того саме чинний Президент запросив Зеленського на публічні дебати. Зеленський також зазначив, що погодиться тільки за певних умов: щоб дебати відбулися на стадіоні НСК "Олімпійський", щоб обидва кандидати пройшли медекспертизу, і зажадав, аби Порошенко публічно сказав, що "дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського". Аналізи здали наразі і чинний Президент Петро Порошенко, і кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський

  Щойно Президент погодився виконати умови команди "Зе!", як у відповідь було знято нове відео, в якому кандидат Зеленський озвучив ще одну вимогу його участі: зробити "гарантом чесних правил" під час дебатів Юлію Тимошенко. Однак Тимошенко пропозицію проігнорувала. 

  Попередній матеріал
  Спричиняють викидні, діабет і рак: Супрун назвала найнебезпечніші напої
  Наступний матеріал
  Небезпечніше за куріння і гіпертонію: Супрун назвала фактор, який спричиняє найбільшу кількість смертей у всьому світі

  "У нас є одна, але жорстка вимога": підрозділи МВС готові забезпечити охорону дебатів на "Олімпійському"

  "Якщо ти ховаєшся – виникає обґрунтована підозра": Порошенко наголошує, що ніколи не стверджував і не стверджує, що Зеленський є наркозалежним

  Спочатку закон, а потім розваги: коли ж відбудуться дебати та чи будуть узагалі – сюжет

  Дебати мають бути 19 квітня о 20:00, а далі нехай дискутують окремо – Аласанія

  Аласанія назвав вартість дебатів у студії Суспільного: що буде, якщо кандидати не з'являться

  Брифінг очільників ЦВК та НСТУ "Про порядок проведення теледебатів між кандидатами на пост Президента України" – відео