Оксана Форостина
Оксана Форостина Фото sumno.com

"ЗА ЧАЙ.COM": журналістка та письменниця Оксана Форостина в ефірі "5 каналу"

  • Анонс
Сьогодні о 23:10 на "5 каналі" поговоримо, які стратегії та стартапи можуть змінити не лише Україну, але й нас самих, про інтелектофобію та чому не має єдиного гуманітарного простору країни

"Оксана Форостина — журналістка, письменниця, видавець. Український переклад біографії Ілона Маска "Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє" – її рук справа. Донедавна була відповідальною редакторкою часопису "Критика". У 2014 році увійшла до Топ-100 інноваційних лідерів New Europe 100 — рейтинг, який укладали журнал Res Publica Nowa, компанія Google та газета Financial Times. Нині – директор видавництва Yakaboo Publishing. На чай Оксана Форостина завітає просто з донецького потяга – от і дізнаємося, яка ж її діяльність у прифронтовому Маріуполі.

Почаюємо з Оксаною Форостиною про інтелектофобію та чому не має єдиного гуманітарного простору країни, чому за чверть століття не вдається розірвати зачароване коло формули "чому бідний – бо дурний / чому дурний – бо бідний", які стратегії та стартапи можуть змінити не лише Україну, але й нас самих і головне – як спинити процес "здобудеш Українську Державу", або згинеш сам, знищуючи власними руками її", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме українська журналістка, письменниця та видавець Оксана Форостина.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 20 березня 2017 року.

Довідка.

Народилася у Львові. 2000 року закінчила Львівський університет, у 1997-1998 рр. працювала в газеті "Молода Галичина". З 1998 по 2002 була прес-секретарем мистецького об'єднання "Дзиґа", водночас, у 2000-2002, — виконавчим продюсером FM-станції "Радіо Ініціатива", одного з медіа-проектів "Дзиґи".

2003 року повернулася в журналістику, висвітлювала українську політику у щоденній "Львівській газеті", а згодом стала місцевою репортеркою радіо "Голос Америки". Публікації з'являлися у виданнях "Критика", "Дзеркало тижня", "День", "Власть денег", "Ї" та ін. Співпрацювала зі знімальними групами громадського телебачення Швеції та студії Alaya Production (США).

З 2006 року займалася журналістикою як фрилансер, статті публікувалися зокрема у виданнях BusinessWeek, Transitions Online, The Ukrainian Observer, згодом працювала у проектах брендингу та розробки комунікаційних стратегій у консалтинговій компанії.

Авторка роману "Duty Free" (2001–2012).

Оксана Форостина
Оксана ФоростинаFacebook / За Чай.com

Попередній матеріал
Уряд змінив розрахунок за опалення для будинків без лічильників
Наступний матеріал
Президент виправив голову представництва ЄІБ: "У нас немає конфлікту на Сході, у нас є російська окупація" – відео
Loading...

"ЗА ЧАЙ.COM": критик, письменник та професор Володимир Панченко в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.COM": письменник та дослідник історії Роман Коваль у ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": журналіст та історик Вахтанг Кіпіані у ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.COM": донецький політолог та публіцист Станіслав Федорчук у ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": луганський журналіст Сергій Іванов у ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": радник Авакова, журналіст Станіслав Речинський в ефірі "5 каналу" о 23:10