Володимир Панченко
Володимир Панченко Єлисаветградський тиждень

"ЗА ЧАЙ.COM": критик, письменник та професор Володимир Панченко в ефірі "5 каналу"

  • Анонс
Сьогодні о 23:10 на "5 каналі" поговоримо про те, чому наростає анархія, а "війна всіх проти всіх" вже не якась нездійсненна кремлівська мрія, а реальна загроза завтрашнього дня

"Чаювання по-професорськи. А чом би й ні?! Володимир Панченко літературний критик, письменник, професор, учасник ініціативи "Першого грудня" – одного з небагатьох клубів інтелектуалів. Вони вже не раз попереджають і політиків, і вуличних "активістів" шевченковим закликом – "Схаменіться, будьте люде, бо лихо вам буде!"

Чому наростає анархія, а "війна всіх проти всіх" вже не якась нездійсненна кремлівська мрія, а реальна загроза завтрашнього дня. Чи є ще мирні й "лагідні" способи спинити ентропію держави і суспільства у третій рік гібридної війни на сході та в глибокому тилу, чи є "рецепти" сили та диктатури, щоб уникнути нової "руїни" залишаються єдиною стратегією. О, є про що почаювати з Володимиром Панченком у ці бурхливі весняні дні", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме український літературний критик, та літературознавець, письменник, професор та доктор філологічних наук Володимир Панченко.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 15 березня 2017 року.

Довідка.

Закінчив філологічний факультет Одеського державного університету імені І. І. Мечникова у 1975 році. Автор численних праць з історії української літератури, зокрема, "Юрій Яновський" (1988), "Володимир Винниченко: парадокси життя і творчості" (2004), "Неубієнна література" (2007). Його перу належить кілька літературно-критичних книг та сценаріїв документальних фільмів. Намагається дотримуватися трьох принципів: "Під лежачий камінь вода не тече", "Не тримай камінь за пазухою", "Крапля камінь точить".

Автор відомих статей, монографій, підручників на літературну та історичну тематику, професор Національного університету "Києво-Могилянська академія", доктор філологічних наук, член Національної спілки письменників України. Народний депутат Верховної Ради України I скликання.

Нагороди: лауреат Міжнародної премії імені Володимира Винниченка Українського фонду культури, літературної премії "Благовіст", літературної премії імені Олександра Білецького, літературної премії ім.Євгена Маланюка.

Володимир Панченко
Володимир ПанченкоFacebook / За Чай.com

Попередній матеріал
Через блокаду один з найбільших українських ГЗК зупиняє частину виробництва
Наступний матеріал
У США оприлюднили декларацію Трампа
Loading...

"ЗА ЧАЙ.COM": журналіст LA Times Сергій Лойко у ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": екс-розвідник та журналіст, а тепер волонтер Андрій "Молдаван" Римарук у ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": журналіст та історик Вахтанг Кіпіані у ефірі "5 каналу"

Німецький політолог пояснив, чому Україна має відмовитися від глорифікації ОУН та УПА

"ЗА ЧАЙ.COM": експерт з генези "путінізму" Андреас Умланд у ефірі "5 каналу" о 23:10

Лойко: А я не емігрую – я хочу сам подивитися, як "російський Титанік" буде йти під воду