Через блокаду один з найбільших українських ГЗК зупиняє частину виробництва

  В таких умовах можливе скорочення співробітників металургійних підприємств

  Внаслідок блокади залізничного сполучення з Донбасом один із найбільших в Україні гірничо-збагачувальних комбінатів – Північний ГЗК – зупинив половину машин огрудкування. Про це повідомили на підприємстві.
  Як повідомлялося раніше в ЗМІ, тривала блокада НКТ викличе великі проблеми підприємств не лише на неконтрольованій території України, а й на її контрольованій частині.

  "Відбудеться стрімке падіння зайнятості в Маріуполі, Авдіївці, Кривому Розі, Кам'янському (метзаводи, їх постачальники і підрядники), що матиме катастрофічні наслідки для соціально-економічної стабільності у промислових містах країни і викличе різке зниження соціально-економічної стабільності в Україні в цілому", – повідомив з цього приводу президент об'єднання підприємств "Укрметалургпром" Олександр Каленков.
  Також Каленков заявив, що незаконна блокада стане причиною падіння виробництва двох металургійних гігантів Маріуполя ("Азовсталі" і ММК імені Ілліча) як мінімум на 20%.

  Україна, в цьому випадку, втратить місце у першій десятці країн-виробників сталі і знизить свій експортний потенціал без можливості відновлення протягом двох років. Під загрозою опиниться і реалізація програм розвитку Маріуполя, адже понад чверть міського бюджету – це податки місцевих металургів.

  Як повідомлялося раніше, блокада залізниці вдарить по всій промисловості України, що неминуче призведе до падіння курсу гривні внаслідок різкого зменшення валютної виручки. Гірничо-металургійний комплекс приносить чверть всієї валюти в країну.

  Попередній матеріал
  18 березня в Україні оберуть найкрасивіших жінок та чоловіків
  Наступний матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": критик, письменник та професор Володимир Панченко в ефірі "5 каналу"
  Теги: