Дмитро Тимчук
Дмитро Тимчук www.donbass-info.com

Пам'яті патріота: інтерв'ю Дмитра Тимчука у програмі "ЗА ЧАЙ.COM"

Читайте по-русски
Сьогодні о 23:10 на "5 каналі" поговоримо про розвідку та диверсантів, про ССО та асиметричні удари по ворогу, про непокараних злочинців та недоторканність "п'ятої колони" агресора

Републікуємо інтерв'ю, щоб ушанувати пам'ять справжнього українського патріота, координатора групи "Інформаційний спротив" та депутата Верховної Ради Дмитра Тимчука. Його сьогодні знайшли мертвим в себе вдома.

"Дмитро Тимчук – підполковник запасу та актуальний народний депутат, завітає ввечері і як координатор "Інформаційного спротиву" почаює саме про спротив, про оборону й контрофензиву у гібридних та підступних умовах неоголошеної війни. Про розвідку та диверсантів, про ССО та асиметричні удари по ворогу, про готовність до війни одночасно на багатьох фронтах, про політичну стійкість інституцій та контрреволюцію в тилу, про непокараних злочинців та недоторканність "п'ятої колони" агресора. Дмитро Тимчук за Чай.com нині", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме український військовий, політичний журналіст, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 3 березня 2017 року.

Довідка.

Народився у м. Чита, РРФСР. Дитинство провів у Німеччині (батько-офіцер проходив службу у Групі радянських військ у Німеччині, 1978–1983). Юність провів у Бердичеві на Житомирщині. Закінчив Бердичівський політехнічний коледж. У 1995 році закінчив факультет військової журналістики Львівського вищого військово-політичного училища.

У 1995-1997 проходив службу у військах протиповітряної оборони. У 1997-2000 працював у штабі Національної гвардії України. У 2000-2012 перебував на роботі в різних структурних підрозділах Міністерства оборони України. З 2 березня 2014 — координатор групи "Інформаційний спротив".

Став відомим після детального висвітлення перебігу анексії Криму, інтервенції Російської Федерації в Україну, а також сепаратистських виступів та російської диверсійної діяльності в Україні. Народний депутат України 8-го скликання.

Дмитро Тимчук
Дмитро ТимчукFacebook / За Чай.com

Попередній матеріал
Вибори до Верховної Ради: "Батьківщина" подала документи до ЦВК
Наступний матеріал
Загибель Тимчука: медексперти завершили роботу, тіло вивезли – включення

Шейх Саід: З ім'ям Аллаха захищати свою землю - це святий обов'язок українських мусульман

Шеремета: Громадян треба переконувати стати носіями змін, реформ і спільної української стратегії

Сергій Фоменко, гурт "Мандри": Вільні люди переможуть носіїв рабства

Огризко: Вкидання усяких "мирних планів артеменків" - це засіб Путіна дратувати Захід

Панич: Щоденні "зради" не призводять до атомізації суспільства

Радник Авакова: Справа Фірташа витягне на світло українську політичну мафію часів Бакая-Медведчука