5 канал

Коли в Росії впаде режим, то зникнуть і 85% підтримки Путіна - екс-депутат Держдуми

Ілля Пономарьов: Коли в РФ впаде режим, то зникнуть і 85% підтримки населення і колективного "путіна" не буде

Колишній російський політик та утікач до США, але мешкає в Україні – Ілля Пономарьов прийшов нині на чай. У кар'єрній валізі – КПРФ, "Справєдлівая Россія", "Лєвий фронт". Заочно засуджений у РФ. Він єдиний у Государствєнній Думі не підтримав анексію Криму. Нині Ілля оголошений у розшук, а його однаково лають як кремлівські, так і опозиційні. Оцінки: від аферист і злодій, і до антипутінець. Що саме шукають російські політики-втікачі в Україні і чому саме у ній, чи справді "росдемократія" закінчується на українському питанні, чи можливі нормальні стосунки з народом-агресором без покаяння, чи "колективний путін" замість Путіна – це і є "другая Россія"?

Довідка.

Російський політичний діяч, підприємець у галузі високих технологій. Депутат Державної думи Росії 5-го і 6-го (повноваження припинені достроково) скликань, член фракції "Справедлива Росія", член Ради Лівого фронту, голова опікунської ради Інституту інноваційного розвитку.

20 березня 2014 року, під час голосування в Державній Думі Росії щодо ратифікації Договору про анексію Криму виявився єдиним із 450 депутатів, що проголосував проти анексії. Мотивував свій вчинок тим, що Україна, відмовившись від ядерної зброї, дотрималась свого слова, а Росія, анексувавши Крим – ні.

У серпні 2014-го був змушений покинути Росію, з 2015 року перебуває у США. У РФ проти Іллі Пономарьова було порушено кримінальну справу, в квітні 2015-го Держдума Росії позбавила Пономарьова депутатської недоторканності. 16 жовтня 2015 Держдума Росії дала згоду на арешт Пономарьова, обвинуваченого в пособництві у розтраті фонду "Сколково". 10 червня 2016 Держдума РФ достроково позбавила Пономарьова повноважень депутата.

Дивіться фото на тему:

Попередній матеріал
Євродепутат Гармс в Авдіївці: "Україна не залишиться на самоті у боротьбі з російською агресією"
Наступний матеріал
Початок розмінування околиць Авдіївки: як військові сапери маркують "вибухові" території – відео
Loading...

У Росії екс-депутата Держдуми, що дав свідчення проти Януковича, оголосили в розшук

Екс-депутат Держдуми порівняв Росію з нацистською Німеччиною

У Держдумі Росії "депутатів" від анексованого Криму не вважають своїми парламентаріями – Тимчук