Денис Вороненков
Денис Вороненков http://newsler.info

Екс-депутат Держдуми порівняв Росію з нацистською Німеччиною

  Він також заявив, що Україна має відстоювати свою територію, оскільки Росія не планує зупинятися

  Колишній депутат російської Держдуми Денис Вороненков порівняв Росію з нацистською Німеччиною і назвав помилкою окупацію Криму. Про це повідомляє видання "Цензор.НЕТ".

  Вороненков зазначив, що українцям потрібно відстоювати свою територію, оскільки Росія не планує зупинятися.

  "Це величезна біда. Ситуація в Росії зараз, як у нацистській Німеччині Гітлера. Всі знали, що він знищує євреїв, але продовжували співпрацювати з ним багато років, роблячи вигляд, що нічого не відбувається... Багато речей зараз тотожні у Росії", – заявив екс-депутат Держдуми.

  Крім того, Вороненков стверджує, що не голосував за окупацію Криму. "Сам я не голосував, за мене голосували карткою. Рішення фракції КПРФ було голосувати за приєднання (анексія) Криму, і вони проголосували карткою замість мене, хоча довіреності на голосування я не давав. Потім я побачив, до яких тяжких наслідків це голосування призвело, і сьогодні вважаю це грубою помилкою. Помилка моя, помилка Росії. І цю помилку треба виправляти", – зазначив він.

  Екс-депутат також підсумував: "Вчинивши агресію проти України, Росія посварилася з усією світовою спільнотою. Це було зроблено навіть у порушення федеральних російських законів про референдум. Тепер Росія під санкціями, зростають антиросійські настрої в світі, припинилися інвестиції, доступ до західних кредитних ресурсів".

  Нагадаємо, у січні цьогоріч Денис Вороненков дав свідчення у справі про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича. У грудні 2016 року переїхав жити разом з родиною до Києва, і сам "проявив ініціативу", щоб дати свідчення у ГПУ.

  Попередній матеріал
  НАТО розглядає можливість візиту Північноатлантичної ради до України
  Наступний матеріал
  "Кохання переможе війну": українські волонтери створили зворушливий ролик до Дня закоханих

  У Держдумі Росії "депутатів" від анексованого Криму не вважають своїми парламентаріями – Тимчук

  Проти Януковича дали свідчення депутати Держдуми РФ – Луценко

  Екс-депутат Держдуми: На цей момент зниження напруги на сході України Путіну невигідне