5 канал

Екс-депутат Держдуми: На цей момент зниження напруги на сході України Путіну невигідне

У російського президента є два моменти, з одного боку, він не хоче втрачати вплив на Україну, з іншого - потрібно зняти санкції з РФ

Таке в ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" заявив депутат держдуми РФ (2007-2016) Ілля Пономарьов.

"У російського президента рівно два міркування - з одного боку, йому потрібна Україна, на яку зберігати вплив, з іншого боку, йому було б добре зняти санкції, тому що це джерело протистояння всередині російської еліти, а йому далі йти на вибори і мати, що називається, у себе в тилу людей, частина з яких активно незадоволена сваркою із Заходом, теж якось не дуже комфортно", - зазначив Пономарьов.

"З точки зору того, що відбувається на сході України, йому знижувати, на цей момент, напругу не вигідно, тому що знижувати напругу потрібно в той момент, коли вирішується питання про санкції, щоб знайшовся хтось в групі обговорення і сказав: "Ну ось тільки що нарешті почався процес і його потрібно заохотити". Якщо процес відбудеться зараз, тоді нічим буде торгуватися в момент, коли будуть знижувати санкції, тому навпаки, потрібно нагрівати максимально ситуацію, а потім відходити на заздалегідь підготовлену позицію", - наголосив екс-депутат.

"Він теж саме робить з військовополоненими, він їх спочатку захоплює, а потім по одному відпускає для того, щоб імітувати процес, який рухається. Це стандартна його технологія", - додав Ілля Пономарьов.

Попередній матеріал
Троє бійців АТО отримали унікальні протези AxonHook
Наступний матеріал
Армійці отримали 200 українських мінометів "Молот"
Loading...

Представник України у політичні підгрупі: Росія всіляко нагнітає ситуацію, щоб спрацював російський сценарій

Пентагон планує удосконалити ядерний арсенал для стримування Росії

Айвазовська: Росія і представники ОРДЛО намагаються дискредитувати ОБСЄ в окупованих районах Донбасу

Порошенко розповів про величезну армію РФ та російську важку техніку на Сході України