president.gov.ua

Порошенко розповів про величезну армію РФ та російську важку техніку на Сході України

  Величезна армія підтримується Росією, окупує території та нападає на Україну

  Президент Петро Порошенко в інтерв’ю американському телеканалу CNN розповів про російську військову присутність на окупованих територіях на сході України та назвав кількість техніки.

  Він наголосив, що в окупованих районах Донбасу перебуває більше 700 російських танків, 1250 артилерійських систем, більше 1000 БТРів та 300-т систем залпового вогню.

  За словами Президента, ця величезна армія підтримується Росією, окупує території та нападає на Україну.
  Глава держави також навів приклад, коли українські військові в серпні 2014 року затримали 22 російських десантники, відповідаючи на запитання про те, що росіяни, включно з президентом Росії, часто говорять, що "їх нема у східній Україні".

  "Ми показали їх усьому світові. Їхні батьки просили мене як Президента про помилування та їх повернення. Наприкінці дня, коли ми показали їхні танки, посвідчення, уніформу, російське керівництво заявило, що вони загубились...", - наголосив Петро Порошенко.

  Глава держави сказав, що ці особи не просто "загубились". Вони пройшли вглиб території України на 72 кілометри, вбивали українських солдат та мирне населення, здійснюючи наступальну операцію. Такі дії Президент назвав агресією. Петро Порошенко також підкреслив, що ці дані підтверджені свідченнями російських військових у суді.

  Нагадаємо, Президент Петро Порошенко підписав Указ "Про звільнення в запас військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, призваних під час третьої черги часткової мобілізації".

  Попередній матеріал
  Поплічника бойовиків засудили до 10 років за катування заручників та вбивства
  Наступний матеріал
  Беззахисні правоохоронці: Як вплине на реформу поліції трагедія у Дніпрі
  Теги:

  Порошенко порівняв Донбас із Сирією

  Порошенко: "Якщо ви досягли якоїсь угоди з Путіним, це нічого не означає"

  Порошенко закликав НАТО включити Україну до Програми розширених можливостей

  Перша Леді США Мішель Обама провела зустріч із Мариною Порошенко