5 канал

Представник України у політичні підгрупі: Росія всіляко нагнітає ситуацію, щоб спрацював російський сценарій

РФ виставляє ультиматуми Україні, щоб питання вирішувалися за російським сценарієм

Таке в ефірі "5 каналу" заявив представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі Сергій Пирожков.

"Російська Федерація робить все, щоб показати себе не як стороною конфлікту, якою вона сьогодні є насправді, а показати, що вона спостерігач і, що це не міжнародний конфлікт між Україною і Російською Федерацією, а це внутрішній конфлікт між певними силами на сході України і центральною владою. Я вважаю, що ця позиції Росії достатньо хибна і по суті дозволяє цим бойовиками говорити в голос про своє якесь значення", - заявив Пирожков.

"Росія всіляко нагнітає ситуацію, у плані тиску і ультимативної форми – виставлення ультиматумів для України, щоб ми йшли і вирішували ті питання за російським сценарієм. А у них простий сценарій – легітимізувати представників сепаратиських сил через Конституцію України, тобто легалізувати внісши відповідні зміни до нашої Конституції; надати їм повну амністію, тобто без розбору, хто який скоїв злочин; визнати цей регіон, як особливий регіон, який має право на власну внутрішню політику", - додав він.

За його словами на такі умови Україна піти не може і саме тому не відбувається якихось кардинальних змін у вирішенні політичних процесів.

Попередній матеріал
Генерали РФ облаштовують дачі в окупованому Криму – розвідка
Наступний матеріал
Державний візит в Україну Президента Держави Ізраїль Рувена Рівліна - відео

Айвазовська: Росія і представники ОРДЛО намагаються дискредитувати ОБСЄ в окупованих районах Донбасу

Порошенко розповів про величезну армію РФ та російську важку техніку на Сході України