5 канал

Мартиненко: На всяку інформаційну "зраду" рецепт один - відповісти собі на питання: "Це на користь Україні?" - відео

До програми "ЗА ЧАЙ.COM" завітав журналіст Олександр Мартиненко.

Економіст за освітою і рокер за молодечим духом, Олександр Мартиненко увійшов у вітчизняну журналістику ще на зорі її становлення. Один із небагатьох, хто побував на держслужбі: в Нацраді з ТБ і радіо, в адміністрації Президента Кучми і навіть був його прес-секретарем і... без іміджевих втрат повернувся в професію та знову очолив агентство "Інтерфакс-Україна". Про внутрішній інформаційний фронт, про реваншистів та промислові обсяги фейків, про колективний інстинкт самозбереження, про геополітичні виклики та фізпідготовку нашого політичного класу їх розуміти й протидіяти. Ну може ще трішечки про його рідний Харків. Чаювали з Олександром Мартиненком.

Довідка. Олександр Мартиненко, генеральний директор інформагентства "Інтерфакс-Україна", народився 22 серпня 1960 року в Харкові. Освіта – економічний факультет Харківського державного університету. З березня 1987 року – молодший науковий співробітник кафедри планування народного господарства Харківського держуніверситету.

З січня 1990 року – кореспондент, редактор відділу газети "Орієнтир Діп". З січня 1992 року – головний редактор агентства "Харків-новини". У 1992–1998 роках – президент агентства "Інтерфакс-Україна".

З червня по листопад 1998 року – заступник глави Адміністрації президента України. З листопада 1998 року по жовтень 2001 року – прес-секретар президента України. З жовтня 2001 року – консультант Адміністрації президента. Секретар Ради з питань інформаційної політики при президентові України – з квітня 2001-го по вересень 2002-го. З 17 червня 2002-го по 6 вересня 2003 року – член Нацради з питань телебачення і радіомовлення. У жовтні 2003 року повернувся в агентство "Інтерфакс-Україна" на посаду генерального директора.

Попередній матеріал
"Більш безшумний і невловимий для радарів": ЗСУ провели випробування українського безпілотника "Лелека-100" – відео
Наступний матеріал
Пленарне засідання Верховної Ради, на якому розглянуть підтримки дітей у зоні АТО – відео
Loading...

Росія вдвічі збільшила кількість своїх "журналістів" на Донбасі задля "правильної" картинки – ГУР

Глобальні схеми корупції в ДФС нікуди не поділися – журналіст

"Перестаньте вбивати українців" – Порошенко у Фінляндії відмовився спілкуватися з російськими журналістами