5 канал

Єрмоленко: Після деокупації можливе громадянське протистояння

Андрій Єрмоленко: Після деокупації можливе громадянське протистояння і тоді совковий вірус сепаратизму доведеться лікувати силою

Бачили шеврон "Укроп", нашивки на формі наших воїнів, плакати з часів Майдану, картини з батьком Махном у кліпах Мухарського? Так, це його, художника Андрія Єрмоленка творіння. Арт-директор "Українського тижня" завітав почаювати. Показали його роботи із циклу "MAMA-ANARHIYA", "Шевченкініана", "Жлобологія", "United colors of Ukraine", "Зоряна Україна", але говорили про інше: про інтелект і смак, і що робити коли їх бракує, про солідарність і розбрат у час війни, і мирну візію життя з тими, хто люто ненавидить, про сміх, який лікує, і сміх, який убиває, про емпатію та помсту.

Довідка.

Андрій Єрмоленко широко відомий в Україні завдяки нашивкам для сотень Євромайдану і воїнів АТО (зокрема, "Укроп"), та серії неофіційних логотипів для найбільших міст України "United Colours of Ukraine".

Народився у Києві в родині науковців. Малювати почав у три роки, і першим шедевром виявилася собака з лапами-ковбасами. У п'ять років намалював п'ятиногу собаку, за яку отримав м'яку іграшку на конкурсі.

Після закінчення школи вступив у Київський національний університет ім. Т.Шевченка на факультет "Хімія". У студентські роки він мав багато вільного часу, який присвятив своєму хобі. Після закінчення університету почав учителювати у школі №200 м. Києва за фахом, де пропрацював 3 роки. Покинув роботу через малий прибуток.

У 2000-2004 рр. Єрмоленко був головним дизайнером компанії "Lucky.net". Пізніше — головний дизайнер журналу "Час.ua". У 2006-2007 рр. — головний дизайнер журналу "Профіль". З 2007 р. — арт-директор журналу "Український тиждень".

Попередній матеріал
Українська пісня в Авдіївці: як "знекровлене" місто відзначило День рідної мови
Наступний матеріал
Пленарне засідання ВР, на якому розглянуть законопроекти щодо ратифікації міжнародних угод – трансляція завершена
Loading...

Троїцький: Замало окремих "історій успіху" - потрібна постійна креативна територія успіху, культурний "ковчег" для ідеології нової успішної країни - відео

Брифінг міністра культури України Євгена Нищука щодо перепоховання Олександра Олеся – трансляцію завершено

"Припиніть руйнування культурних пам’яток на окупованих територіях": Грузія засуджує знищення російськими силами церкви і польського цвинтаря в Абхазії