5 канал

Винницький: Українці вміють творити й винаходити, виробляти й продукувати неймовірні речі

Українці вміють творити й винаходити, виробляти й продукувати неймовірні речі, але зовсім не вміють це презентувати й продати світові

Михайло Винницький, доктор економічної соціології Кембриджського університету, професор kmbs, викладач MBA в Києво-Могилянській академії – людина, яка давно змінила канадський паспорт на український. Можливо Михайло пояснить, чому українці за океаном стають успішними "з нуля", але вдома з високими стартовими можливостями опускають руки, про соціальні ліфти та соціальну безвідповідальність, про креативний клас і про люмпен-фактор, про зміни яких всі прагнуть, але опираються ним водночас.

Довідка.

Михайло Винницький отримав магістерський ступінь з соціології та політології сучасного суспільства та докторський ступінь з економічної соціології в Кембриджському університеті [Велика Британія]. Протягом 7 років працював віце-президентом з продажів та маркетингу компанії Lava Computer Mfg Inc. у Торонто. Під його керівництвом компанія суттєво зросла та поширила свою діяльність по всій Північній Америці, Західній Європі, Південно-Східній Азії та Австралії.

Попередній матеріал
У Харкові розшукують талановитого скульптора для створення меморіалу Героям Небесної Сотні
Наступний матеріал
На Донбасі загинув волонтер – штаб АТО
Loading...

Міносвіти планує створення інклюзивних груп у дитсадках

Міносвіти анулювало ліцензії вишам на окупованих територіях

Злидні української кіноосвіти: в яких жахах куються канські лауреати – "Кіно з Яніною Соколовою"