Міносвіти
Міносвіти plus.google.com

Міносвіти анулювало ліцензії вишам на окупованих територіях

Протягом 2014-2016 років з Донецької, Луганської областей і Криму було переміщено майже два десятки вищих навчальних закладів

Міністерство освіти і науки анулювало ліцензії вищих навчальних закладів, розташованих на тимчасово непідконтрольній органам державної влади України території Донецької та Луганської областей, а також на тимчасово окупованих територіях АР Крим та міста Севастополя. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти й науки України.

"Унаслідок анексії Криму та збройної агресії РФ на сході України з 2014 року частина вищих навчальних закладів опинилася в населених пунктах, на території яких органи державної влади, зокрема Міністерство освіти і науки України, тимчасово не здійснюють свої повноваження", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що протягом 2014-2016 років з Донецької, Луганської областей і Криму було переміщено майже два десятки вищих навчальних закладів, які нині працюють на підконтрольній Україні території. Зокрема, торік на базі цих та інших уповноважених вишів розпочали діяльність 40 освітніх центрів "Крим-Україна" та "Донбас-Україна", до яких під час вступної кампанії звернулися близько 3 тис. 350 осіб.

У Міносвіти також додали, що для тих студентів, які здобували освіту в цих навчальних закладах у Криму після 20 лютого 2014 року, однак хочуть, щоб їхня кваліфікація, результати та період навчання визнавалися в Україні, розроблено відповідний порядок атестації. 

Додамо, що студентам ВНЗ з непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей надається право навчання у вишах України. Раніше Акредитаційна комісія України вже рекомендувала МОН анулювати ліцензії на здійснення освітньої діяльності тих вишів, які не були переміщені на підконтрольну територію. 1 лютого 2017 року наказами МОН № 14-л, 15-л та 16-л було затверджено перелік ВНЗ, які позбавлені ліцензій, тобто є нелегітимними та не мають права провадження освітньої діяльності.

Як повідомляв 5.ua, Міносвіти вже змінює правила вступу до вишів у 2017 році.

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": Адвокат політв'язнів Кремля Марк Фейгін в ефірі "5 каналу"
Наступний матеріал
Київрада планує розірвати договори на оренду ділянок з посольством РФ в Україні
Loading...

Гриневич – про свою е-декларацію, людей Табачника у Міносвіти та гендерну експертизу підручників

Наступного року учні з особливими потребами здобуватимуть знання у звичайних школах – Міносвіти

У Міносвіти розповіли, чого чекати випускникам від ЗНО-2017

Стипендіям – бути: у Міносвіти повідомили, які студенти мають отримувати стипендії

Міносвіти призначило в.о. ректора НАУ

У Міносвіти презентували концепцію нової 12-річної школи