Дієвіше за будь-які уроки: Як діти проходять вишкіл зі зброєю від ветеранів АТО

Військово-патріотичний клуб для школярів створили бойові побратими – Григорій Маляренко та Ігор Тищенко

На Полтавщині школярам дали зброю – виключно навчальну для тренувань у військово-патріотичному клубі "Патріот".

Військово-патріотичний клуб створили в Терешах під Полтавою місцеві ветерани АТО – Григорій Маляренко та Ігор Тищенко. Після демобілізації бойові побратими за допомоги районної влади відремонтували один із класів місцевої школи, зробили зброярню та тир, а макети стрілецької зброї клубу подарували у районному військкоматі. У майбутньому в клубі навчатимуть військовій справі школярів Полтавського району.

11-класник Богдан Різниченко вперше взяв до рук автомат. Хлопець каже, що його заповітна мрія – якнайшвидше опанувати військову науку.

"Зараз такий час, що кожен чоловік повинен вміти використовувати зброю на практиці, щоб захистити себе і свою Батьківщину. Ці автомати хоча й навчальні, але не дерев'яні. Їх можна розбирати, і це допомагає на практиці", – каже Богдан.

Військовою справою уже зацікавилися понад сотня юнаків та дівчат із Терешків та навколишніх сіл Полтавщини.

"Ажіотаж великий. Наплив хлопців, які хочуть займатися військово-патріотичним вихованням, багато. І тому вони, як майбутні бійці української армії, бажають вступити у цей клуб", – сказав керівник військово-патріотичного гуртка "Патріот" Григорій Маляренко.

Педагоги кажуть, що патріотичне виховання від ветеранів АТО дієвіше за будь-які уроки. Всі викладачі клубу – учасники АТО. За роботу з дітьми грошей не беруть. Упевнені, що здобуті навички знадобляться дітям у майбутньому.

Михайло Чаклун, "5 канал"

 

 

Попередній матеріал
Бразильця, що воював на боці "ДНР", засудили до 13 років в'язниці
Наступний матеріал
Троїцький: Замало окремих "історій успіху" - потрібна постійна креативна територія успіху, культурний "ковчег" для ідеології нової успішної країни - відео
Loading...

Вишкіл артилеристів на Яворівському полігоні: як це було

Захоплення бранців, атака та "зачистка" ворога: на Львівщині стартував вишкіл бійців ОК "Захід"

Від ножа до гранатомета: У Нацгвардії стартував зимовий сезон навчань