5.ua

"Жіночий батальйон": домогосподарки вирушили на військовий вишкіл

Домогосподарки, вчительки, лікарки, студентки, волонтерки зорганізувалися в Полтаві в батальйон і вирушили на військовий вишкіл. 150 панянок два дні навчалися збирати, розбирати зброю, стріляти та надавати першу медичну допомогу. Інструктували учасниць проекту "Жіночий батальйон" учасники бойових дій

Викладач полтавського Національного технічного університету Олена Єфименко не вперше бере участь у такому військовому вишколі. Проте щоразу уважно дослухається до настанов армійських інструкторів.

У "Жіночому батальйоні" – 150 учасниць. Серед них домогосподарки, студентки, лікарі, вчителі, волонтерки.

Опанувати військову підготовку  вирішила і громадянка США Джанет Вейн. До України вона приїхала під час Революції Гідності. Нині мешкає в Полтаві, разом із іншими волонтерками допомагає армійцям на сході, вчить українську мову.

Більшість інструкторів брали участь у бойових діях. Олександр Буцький служив у батальйоні спецпризначення "Полтава". Зокрема, у 2015-му виконував бойове завдання поблизу Маріуполя.

Військово-патріотичний проект "Жіночий батальйон" зорганізували у місті від початку бойових дій на сході країни. Вишколи проводять двічі-тричі на рік.

Сергій Мовчан, Віктор Новосельський. Полтавська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Потреба в літаках Ан-132D до 2035 року становить близько 290 одиниць – Порошенко
Наступний матеріал
Масштабна пожежа на території колишнього "Шкірзаводу" у Харкові: є загиблі
Теги:
Loading...

"Москва стулила пельку": Турчинов пояснив, чому РФ не завдала удару під час навчань ЗСУ поблизу Криму

Міністр освіти розповіла, як навчатимуться діти з окупованих територій