Посольство РФ у Києві glavnoe.ua

Київрада планує розірвати договори на оренду ділянок з посольством РФ в Україні

  Після повернення землі у комунальну власність, там мають намір облаштувати сквери

  На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування депутати погодили розірвання договору оренди одразу для трьох ділянок, наданих посольству країни-агресора в Україні. Про це повідомляє прес-служба Київради.

  "Ці земельні ділянки були надані у 1998 році Російській Федерації у користування терміном на 49 років. За одну гривню орендної плати на рік московити мали право будувати нове посольство, консульство та резиденцію посла, або ж здавати їх в суборенду, заставляти у банках, чи навіть продавати. На щастя, за 17 років цим правом вони скористатися не встигли, і тому ми можемо розірвати договори оренди", – заявив депутат Київради Ігор Мірошниченко.

  Як стало відомо, йдеться про розірвання договорів оренди земельної ділянки площею 0,197 га на вулиці Спаській, 14, земельної ділянки площею 0,3634 га на вулиці Спаській, 13-15 та на вулиці Боричів тік, 17, 19, 21 площею 0,3771 га в Подільському районі.

  "Відповідно до проектів рішень, юридична причина розірвання оренди – нецільове використання земельних ділянок та невиконання умов договорів", – додали в Київраді.

  Водночас, у повідомленні зазначається, що проекти рішень мають також розглянути на пленарному засіданні Київради. "Після того як земельні ділянки повернуть у комунальну власність, депутати клопотатимуть про облаштування там скверів", – зауважили у міській раді столиці.

  Нагадаємо, в січні цьогоріч в Одесі пікетували російське консульство.

  Попередній матеріал
  Міносвіти анулювало ліцензії вишам на окупованих територіях
  Наступний матеріал
  Меркель у телефонній розмові закликала Путіна "вплинути на сепаратистів"

  "Стоп Путіну в Україні!": українці провели чергову акцію протесту у Сіднеї

  У Гельсінкі відбувся флешмоб на підтримку України

  Порошенко: Світ має бути активнішім у тиску на Росію для припинення вогню