Лариса Ніцой
Лариса Ніцой 5 канал

"В Україні є одна велика проблема": Ніцой про книжки, їх видавництво і популяризацію

Читайте по-русски
Лариса Ніцой розповіла, які є проблеми у письменників і читачів, а також зауважила, що її книжки вперше порушують такі теми, які до неї ніхто не порушував

Не проблема видати в Україні популярну дитячу книжку, але є велика проблема їх популяризації. Про це в ефірі ток-шоу "Кондратюк у понеділок" на "5 каналі" сказала дитяча письменниця і громадська діячка Лариса Ніцой.

"Є проблема донести книжку до читача. У селах книгарень немає, не в усіх районних містах є книгарні. Книгарні є в якихось великих супермаркетах. Окремі книгарні є по обласних містах. І велика зараз проблема не видати книжку, а дійти до читача", – розповіла вона.

Письменниця також зауважила, що її книжки вперше в Україні порушують такі теми, які до неї ніхто не порушував.

"Перше – це мовна тематика. Є інклюзивна тематика, де хлопчик на інвалідному візочку є головним героєм книжки. Також є перша в Україні художня книжка про В'ячеслава Чорновола. В ній в казковій формі розказано про В'ячеслава Максимовича і про нашу боротьбу за незалежність. "Незламні мураші" – це перша в Україні дитяча книжка на тему війни на сході, про АТО і ООС. Книга увійшла в Книгу рекордів України за наймасовіше читання дітьми. Є книжка на екологічну тему", – розповіла Лариса Ніцой.

Вона також зазначила, що її книжка "Дві бабуськи" (про хлопчика інваліда, – ред.) побила рекорд України – її тираж розкупили за півроку.

"Це дуже швидко. Якщо тираж книжки розкуповується за два роки, то це добре, а якщо за рік, то це взагалі успіх", – підсумувала письменниця.

Попередній матеріал
Одну частину радянського минулого критикувати не варто: це культ книги – Ніцой
Наступний матеріал
"Газовий" конфлікт у Лубнах: жителі просять знизити тарифи та підключити відключених абонентів
Loading...

По той бік "Вікіпедії": ТОП-20 маловідомих фактів про популярний ресурс

На окуповану територію намагалися провезти старовинні ікони і книги – ДПСУ

Спіймали на гарячому: з України намагалися вивезти унікальне видання "Кобзаря" – подробиці

З України намагалися вивезти унікальне прижиттєве видання "Кобзаря" Шевченка

"Світлий шлях: історія одного концтабору": ексбранець бойовиків Асєєв презентував свою книгу

Брати Капранови: "Спочатку людей переконали, що Донецький – це окремий російський регіон, а вже потім туди зайшли війська РФ"