Петро Порошенко
Петро Порошенко president.gov.ua

"Український лікар – це як знак якості, ми за вас боремося" – Порошенко

  Читайте по-русски
  Глава держави запевнив, що медичну реформу в Україні продовжуватимуть, і лікарям будуть створені належні умови для роботи

  Лікарям в Україні будуть створені належні умови, і буде зроблено все, щоб ті лікарі, які вже виїхали на роботу за кордон, повернулися. Про це заявив Президент Петро Порошенко на форумі медиків Львівщини, повідомляє сайт Глави держави.

  "Почуйте, ми за вас боремося. Ми вас нікому не віддамо. І ми зробимо все можливе, щоб і лікарі, які виїхали, повернулися", – сказав він.

  За словами Порошенка, в тому, що українські лікарі – найкращі його "переконує і те "полювання", яке ведеться на наших лікарів з боку Польщі, Словаччини. Їм уже не потрібно нічого перепідтверджувати, щось здавати… Бо якщо є український лікар – це як знак якості", – заявив Порошенко.

  Водночас Глава держави запевнив, що медичну реформу в Україні продовжуватимуть, і лікарям будуть створені належні умови для роботи.

  Глава держави наголосив, що в межах медичної реформи було заплановано підвищення і заробітної плати і престижу роботи лікаря.

  "Я багато їжджу по регіонах. І на сьогоднішній день бачу медичного працівника, який отримує до 7-9 тис. грн. Лікаря, який має 2-2,5 тисяч пацієнтів і отримує зарплату і 15 тис., і 17 тис., і 19 тис. грн. Це є те, чого я хотів досягти", – сказав Порошенко.

  Також він наголосив, що частиною медичної реформи є реформа сільської медицини, бо дуже важливо мати можливість надавати якісні медичні послуги на селі. Для цього сільська амбулаторія має бути забезпечена необхідним обладнанням, автомобілем. Крім того, для найбільш якісного надання медичної допомоги пацієнтам в сільській амбулаторії має бути широкополосний швидкісний Інтернет, що дасть можливість використовувати всі переваги телемедицини і отримувати консультації лікарів з профільних, спеціалізованих медичних центрів в районі, області або в столиці.

  Попередній матеріал
  Держдума РФ зареєструвала проект про невизнання виборів в Україні – як відреагував Порошенко
  Наступний матеріал
  В Україні сьогодні останній день агітації перед виборами Президента
  Loading...

  Реформування аптек: Супрун назвала найбільші прогалини в законопроекті

  Ексклюзивно чільниця МОЗ Уляна Супрун в "Інформаційному вечорі" на "5 каналі" – відео

  Реформа на практиці: як ОТГ на Черкащині відновлює свою медичну інфраструктуру і що пропонує лікарям

  У МОЗ пояснили, коли "швидка" може не приїхати на виклик і що робити в такому разі

  Розвиток трансплантації в Україні: у МОЗ розповіли, коли буде реєстр донорів і скільки лікарень уже готові працювати в цій сфері

  Трансплантація, виклик "швидкої" та закупівля ліків: заступник Супрун розповів про результати медичної реформи в Україні