Петро Порошенко
Петро Порошенко president.gov.ua

Держдума РФ зареєструвала проект про невизнання виборів в Україні – як відреагував Порошенко

  Читайте по-русски
  Глава держави зазначив: "Думаю, це діагноз"

  Президент України Петро Порошенко прокоментував законопроект, який зареєструвала Державна дума РФ щодо невизнання результатів президентських виборів в Україні. За словами Глави держави, цей проект закону підтверджує справжню позицію Росії і демонструє, для чого вона намагалася відправити своїх спостерігачів на вибори у березні.

  "Я думаю, що це діагноз. Думаю, що це хвороба. Коли хтось вносить до Державної думи РФ законопроект про невизнання виборів в Україні – це просто означає, що вони думають, що це є територія Російської Федерації. Вони думають в ідеологемі "единого народа", – заявив Порошенко в ефірі одного з українських телеканалів.

  Разом із тим, Президент наголосив: результати президентських виборів залежатимуть виключно від волі українців.

  "У мене для них (росіян – ред.) дуже неприємне повідомлення – Україна є і буде суверенною самостійною державою. І вибори визначатиме український народ, а не Державна дума Росії", – підкреслив Порошенко.

  На його думку, Україна вже ніколи не повернеться ні в Радянський союз, ні в Російську імперію.

  "І незалежність України буде гарантована нашим членством в ЄС, нашим членством в НАТО. Гарантом суверенітету і незалежності держави буде українське військо, українська армія, яку ми створили", – додав Глава держави.

  Він також звернувся до представників Держдуми РФ.

  "Поки Росія є для України країною-агресором, і спостерігачів російських у нас не буде. Яку мету справді переслідували російські спостерігачі, дуже яскраво демонструє цей законопроект. Вони, заплющивши очі, мали на меті просто дискредитувати ці вибори. Поки Росія є країною-агресором, поки Росія окупує українські землі, жодного російського спостерігача на українських виборах не буде. Почуйте це, шановні і не шановні члени Державної думи Росії", – наголосив Президент.

  Як інформував 5.UA, за декілька днів до виборів в Україні Держдума зареєструвала проект про їхнє невизнання. 

  Попередній матеріал
  Стало відомо, скільки Гриценко на посаді глави Міноборони списав і продав танків
  Наступний матеріал
  "Український лікар – це як знак якості, ми за вас боремося" – Порошенко
  Loading...