Вибори в Україні
Вибори в Україні Depositphotos

Свіжа соціологія за 3 дні до виборів: за кого готові проголосувати українці у 2019 році

Читайте по-русски
Трійка лідерів на останньому тижні передвиборчої кампанії незмінна – Зеленський, Порошенко, Тимошенко

У четвер, 28 березня, на брифінгу в столиці науковий керівник Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва повідомив свіжі соціологічні дані щодо електоральних настроїв українців за три дні до президентських виборів.

Так, за останніми результатами, на першій сходинці опиняється шоумен і комік Володимир Зеленський. Його готові підтримати 17,8% опитаних українців. За чинного Президента Петра Порошенка віддадуть свої голоси 11,7%. Відстає лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко – в неї 8,3% прихильників.

Опоблоківець Юрій Бойко має наразі 7,1% підтримки виборців, Анатолій Гриценко – 5,4%, Олег Ляшко – 3,4%.

При цьому, якби вибори влаштували у той саме день, коли проводилося опитування, то Зеленський отримав би приблизно 28%, Порошенко – приблизно 18%, Тимошенко – приблизно 13%, Бойко – 11%, Гриценко – 8% підтримки українців.

"Найбільше шансів вийти у другий тур мають Зеленський і Порошенко, але зберігаються досить непогані шанси у Тимошенко і до певної міри (вже менше) – у Бойка", – кажуть у фонді "Демініціативи". 

Повне відео брифінгу дивіться нижче: 

Довідково: Опитування проводилося протягом 20-26 березня 2019 року. Загалом було опитано 1600 респондентів у всіх областях України, крім окупованих територій Криму і Донбасу. Статистична похибка не перевищує 3,7%

Як повідомлялося, у березні Центр Разумкова визначив рейтинг довіри до суспільних інститутів і кандидатів у президенти.

Попередній матеріал
BBC вибачилася перед Порошенком і виплатить йому компенсацію
Наступний матеріал
НАЗК заявило про мільйонні порушення у фінзвітах виборчих фондів Зеленського та Гриценка
Loading...