Святослав Вакарчук
Святослав Вакарчук Скріншот відео

"Голосуймо не по приколу!": Вакарчук звернувся до українців перед виборами

Читайте по-русски
Перемога ‒ це не персональна амбіція. Вона вимагає надійної команди, а не випадкових людей, зібраних на хайпі, наголошує лідер "ОЕ"

Відомий український співак, лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук звернувся до українців напередодні президентських виборів-2019. Відповідне відео він оприлюднив у себе на Facebook

"От і настав час, коли ми з вами маємо виконати наш громадянський обов‘язок: проголосувати на виборах Президента. Відмовившись від балотування на найвищу посаду в державі, я не відмовляюся від власної відповідальності за долю країни. Я не збираюся стояти осторонь. Я не маю права мовчати", – каже виконавець.

Він також наголошує: не варто ставитися до виборів, як до жарту чи лотереї.

"Дорогі українці, майбутнє не можна виграти в лотерею. Майбутнє – це не прикол. Його здобувають відважні, але й відповідальні. Майбутнє, як і доля країни, в наших руках. Давайте не підведемо тих, для кого свобода і гідність – не пусті слова, а омріяна мета, за яку вони віддавали найдорожче", – зазначає Вакарчук. 

За його словами, зміни в країні не можуть бути наслідком випадковості. Вони вимагають наполегливості, а не нетерплячості.

"Перемога ‒ це не персональна амбіція, вона вимагає надійної команди, а не випадкових людей, зібраних на хайпі. Вибори Президента України для мене не "прикол". Тисячі наших співвітчизників, зокрема молодих людей, віддавали своє життя і віддають прямо зараз для того, щоб ми з вами могли вільно обирати. Пам’ятаймо про це", ‒ закликав співак. 

Попередній матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони України – відео
Наступний матеріал
Через "вояж" Бойка та Медведчука до Москви відкриють кримінальну справу – ГПУ
Loading...