Володимир Зеленський
Володимир Зеленський 5 канал

"Зе-команда" пропонує шлях України до ЄС за неіснуючою процедурою

  Читайте по-русски
  В Євросоюзі не існує "Плану щодо кандидатства" та "Плану щодо членства", про які каже команда Володимира Зеленського

  Один із кандидатів у президенти України – Володимир Зеленський – пропонує шлях України до ЄС за процедурою, якої в Європейському Союзі не існує. Про таке йдеться у матеріалі "Європейської правди" за підсумками опитування чотирьох найрейтинговіших кандидатів, які називають себе проєвропейськими.

  Так, Володимир Зеленський проголошує, що підтримує рух України на шляху до вступу в ЄС, однак процедури, яку описали в його штабі, не існує.

  "Буду робити все для того, аби за п'ять років Україна могла би звернутися (до Євросоюзу) по План щодо кандидатства якнайменше. В ідеалі – звернення по План щодо членства", – повідомили у штабі Зеленського.

  Утім, журналісти видання пояснюють, чому це малоймовірно.

  "Ця фраза – справжнє фіаско. Це – свідчення провалу "Зе-команди" в європейській сфері. Вона хибна від початку до кінця. Навіть студент-міжнародник пояснив би їм, що в Євросоюзі не існує "Плану щодо кандидатства". Сюрприз, але "Плану щодо членства" немає так само (на відміну від НАТО, де є документ зі схожою назвою). Ба більше, процедури розширення Союзу взагалі не передбачають будь-якого "Плану" чи подібного документа, за яким можна "звернутися" до ЄС", – зазначається у статті.

  Також, як відомо, кандидат Зеленський пропонує створити офіс з координації процесу євроінтеграції всередині Кабінету Міністрів, аби пришвидшити імплементацію Угоди про асоціацію.

  Попередній матеріал
  Просто під ногами: у Києві на Подолі знайшли скарб римських монет
  Наступний матеріал
  Залізничну інфраструктуру в Україні недостатньо фінансують – Дубневич
  Loading...