Володимир Зеленський
Володимир Зеленський апостроф

Партія Зеленського "Слуга Народу" коливається між проросійським і олігархічним впливами – Чорновіл

Політичний аналітик розповів про "мирний варіант із Коломойським" та можливе "розлучення"

Відповідно до останнього соціологічного дослідження Центру Разумкова, якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчим часом, то за партію Володимира Зеленського "Слуга Народу" проголосували би 18% з тих, хто візьме участь у виборах.

Парламентський рейтинг від Центру Разумкова
Парламентський рейтинг від Центру РазумковаСкріншот веб-сторінки

Відомий політичний аналітик, а в минулому народний депутат Тарас Чорновіл, розповів, яким він бачить ймовірне "обличчя" цієї політичної сили на майбутніх парламентських виборах.

"Обличчя цієї партії залежатиме від деяких обставин. Від взаємовідносин фінансової групи Зеленського. А вона велика і зав'язана на російський капітал. На офшори, але все ж на російські. І капітал Ігоря Коломойського", – зазначив Чорновіл.

На думку експерта, існує два варіанти того, який склад матиме фракція "Слуги Народу".

"Коли ми говоримо про обличчя цієї партії на наступних парламентських виборах, там є два варіанти. Якщо буде мирний варіант із Коломойським і далі, там буде основна частина його людей, бізнес-крило. І будуть люди, пов'язані із Зеленським, з його медіа-бізнесом", – заявив він.

І додав: "Якщо буде "розлучення" – а воно може бути – від цього партія не буде чистішою. Вона, може, стане трохи менш олігархічною, але вона зробить дуже сильний крен у російську сторону. Там будуть представники, прямі куратори, з Росії. Тому насправді ця партія коливається між проросійськими й олігархічними впливами".

Більше подробиць – дивіться у відео:

Попередній матеріал
РФ та агенти ФСБ безпосередньо впливали на події на Майдані в лютому 2014 року – Луценко
Наступний матеріал
"Бочка" й посадка "по-афганськи": як на виставці AERO India-2019 презентували Ан-132-D
Loading...