5 канал

Експерт пояснив, чому в Україні політичний гумор став способом розкрутки

Українським політикам варто змагатися в боротьбі за голос виборця конкретними пропозиціями, а не обливанням одне одного брудом, наголосив Солонтай

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" політичний експерт Олександр Солонтай зауважив, що в Україні політичний гумор вже став способом розкрутки, згадуючи про Володимира Зеленського та його партію.

"Тобто гумористи стають тими, за кого хочуть голосувати. В інших країнах теж були такі індикатори, але політики робили висновки. Українським теперішнім політикам потрібно почати робити висновки, бо вони змагаються в обливанні одне одного брудом, замість того, щоб пропонувати щось (виборцям – 5.UA). Тоді приходять політичні гумористи, які просто все це висміюють", – зазначив Солонтай.

За словами експерта, виборці Зеленського використовують його, як "таран проти всіх цих політиків".

Також в ефірі "5 каналу" політичний експерт наголосив на основних помилках, яких припускаються українські політичні партії. Одна з них – відсутність поняття "політична репутація".

"У зв'язку з відсутністю політичної репутації в нас працює зрозуміла ситуація, якщо б'ють одного – всі повинні зібратися в коло і не давати нікого здавати. І це джерело для народження політичної корупції", – пояснив Солонтай.

На думку експерта, політики повинні самостійно виправляти ситуацію, в якій опинилися, не прикриваючись партійним колом. Як приклад, Солонтай навів нещодавню ситуацію навколо кандидата у президенти Дмитра Гнапа, якого одразу після реєстрації в ЦВК, звинуватили в корупційних оборудках навколо коштів. Їх він мав переказати на потреби армії. Тоді ж у партії "Сила людей" закликали Гнапа відмовитися від участі у виборах президента

Зокрема, експерт зауважив, що для того, аби уникати "політичного базару" навколо одіозних випадків з політиками, українці потребують політичної освіти.

Всю розмову з Олександром Солонтаєм дивіться тут:

Попередній матеріал
Президент Європейської Ради дав 5 порад для українських політиків
Наступний матеріал
"Інформаційний вечір": ексклюзивні інтерв'ю з Іриною Луценко – трансляція
Loading...

Аваков: 8 кандидатів у президенти попросили в Нацполіції охорону

Забезпечення правопорядку під час виборчого процесу: нарада керівників правоохоронних органів – відео

"Вказівки з Ростова отримували": СБУ завадила операції спецслужб РФ на Дніпропетровщині

Брифінг щодо Державного реєстру виборців на президентських виборах-2019 – відео

Аналітик знайшов у програмі Тимошенко "смішні" взаємовиключні речі

Жодних спостерігачів з РФ на виборах в Україні не буде – Геращенко