Борис Кушнірук
Борис Кушнірук 5 канал

Аналітик знайшов у програмі Тимошенко "смішні" взаємовиключні речі

Якщо говорити про трійку лідерів, то найбільше популізму, безперечно, в програмі пані Тимошенко

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" економіст, голова експертно-аналітичної ради Українського аналітичного центру Борис Кушнірук проаналізував передвиборчу програму Тимошенко і вказав на певні взаємовиключні нюанси. 

"Якщо говорити про трійку лідерів (Порошенко, Тимошенко, Зеленський), то найбільше популізму, безперечно, в програмі пані Тимошенко. Причому, там є настільки смішні речі з точки зору взаємовиключення. Наприклад, з одного боку вона каже: "Ми знизимо тарифи на газ удвічі". Це означає, що ми повністю припиняємо співпрацю з МВФ. Окей, є такі, що переконані: нам потрібно повністю припинити співпрацю з міжнародними організаціями, нам не потрібна їхня допомога, ми маємо рухатися самі. Добре, але чому тоді в цій же програмі Тимошенко стоїть пункт про те, що вона хоче взяти на 20 років під 3% річних за кордоном гроші, аби провести реконструкцію медичних закладів. Єдина установа, яка дасть такі гроші – це Світовий банк. Але тоді вибачте: ви хочете з одного боку послати, а з іншого – прийти і сказати: "Дайте мені гроші"? Хто ж вам дасть?" – питається аналітик. 

Водночас він переконаний: "Причому, я маю вам сказати: і в програмі Зеленського, і в програмі Порошенка саме популізму немає, там немає якихось обіцянок". 

Разом з тим, за словами Кушнірука, в усіх перелічених кандидатів є відчутний недолік. 

"Ми зосереджені на собі і не усвідомлюємо, як це все співвідноситься з подіями у світі. А в світі відбуваються глобальні події, у тому числі пов'язані з економікою. Якщо ви подивитеся програми (кандидатів у президенти України – ред.), то, на жаль, навіть у лідерів перегонів жодної прив'язки; розуміння того, що відбувається у світі і що це неминуче стосовно України, на жаль, немає", – наголошує експерт.

Більше подробиць – далі у відео: 

Попередній матеріал
Мангер заплатив за вбивство Катерини Гандзюк базою відпочинку – прокурори
Наступний матеріал
Любителі "легких грошей": у Харкові мітингували за кандидата в президенти-серійного вбивцю – відео