www.sq.com.ua

"Опора" назвала лідерів з агітаційної активності та найпоширеніші порушення кандидатів

Загалом протягом місяця активну агітаційну кампанію в Україні розгорнули 28 осіб

У громадянській мережі "Опора" відзвітували про агітаційну активність кандидатів на президентських виборах – оприлюднили дані про тих, хто рекламує себе найбільше. За підсумками січня лідерами стали чинний Президент Петро Порошенко та чільниця Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Загалом протягом місяця активну агітаційну кампанію в Україні розгорнули 28 осіб. Найбільше реклами із закликом підтримки з'являлася у ЗМІ та соцмережах. Використовували також білборди та сітілайти.

А от регіонами, задля безпосереднього спілкування з народом, кандидати протягом січня їздили мало, – звітують представники "Опори". Назвали також найпоширеніше порушення, яке вчиняють кандидати: вони фінансують агітацію не з виборчих фондів. За попередніми підрахунками, лише чверть із зареєстрованих учасників перегонів відкрили свої фонди.

"Порушення порядку фінансування найбільше фіксувалося з боку Андрія Садового, Анатолія Гриценка, Юлії Тимошенко і далі по рейтингу, так як у нас ці рейтинги оприлюднені. 239 заяв щодо таких фактів і 73 адміністративних протоколи. В сукупності топ-кандидати, які найбільш активні, вони практично всі здійснювали агітаційну діяльність не з виборчого фонду. Так як на момент старту зовнішньої реклами, в тому числі, на жаль, виборчі фонди де-факто і де-юре не були відкриті. Це дуже легко перевірити", – зазанчила координатор виборчих програм ГМ "Опора" Ольга Айвазовська.

Попередній матеріал
Який тип раку найпоширеніший в Україні та як попередити хворобу: відповідає лікар-діагност – відео
Наступний матеріал
Засідання Комітету реформ Міноборони та ЗСУ: виступ Степана Полторака – відео
Loading...

"Ми маємо втілити ті зміни, які розпочали" – Кличко з лікарні підтримав Порошенка

Порошенко йде на другий президентський термін

Акценти "українського сніданку" в Давосі: головні заяви Президента України та присутніх кандидатів на пост

Оновлені дані: соціологи розповіли, хто з кандидатів лідирує та чиї рейтинги ростуть

"Перший місяць виборчої кампанії: типові порушення": прес-конференція мережі "ОПОРА" – відео

Спрощена процедура: як голосуватимуть на виборах президента внутрішні переселенці