tsn.ua

Оновлені дані: соціологи розповіли, хто з кандидатів лідирує та чиї рейтинги ростуть

Опитування проведене з 10 січня по 17 січня 2019 року соціологічним центром імені Михайла Драгоманова

Нині серед виборців уже сформувалися два основних кандидати, які мають найбільший рейтинг. Про це свідчать презентовані на прес-конференції соціологом, професором Сергієм Штепою та політичним експертом Ростиславом Балабаном результати опитування соціологічного центру імені Михайла Драгоманова, інформує "5 канал".

Опитування проведене з 10 січня по 17 січня 2019 року. Опитано 1800 респондентів, що проживають в усіх областях України (окрім АР Крим та територій ОРДЛО.) Похибка вибірки не перевищує 2,3%.

"Серед потенційних кандидатів, що планують взяти участь у виборах, лідирує Юлія Тимошенко. Її рейтинг становить 17,4% опитаних, що планують взяти участь у виборах. Рейтинг Петра Порошенка становить 17,1% опитаних, що планують взяти участь у виборах. Саме ці два кандидати і виходять до другого туру", – повідомив соціолог Сергій Штепа.

"При цьому динаміка електоральних настроїв показує, що найбільш зростає рейтинг Петра Порошенка і призупинилося зростання рейтингу Юлії Тимошенко", – додав він.

Далі слідують Олег Ляшко і Володимир Зеленський, рейтинги яких становлять близько 7% серед усіх опитаних і близько 10% серед тих, хто планує відвідати виборчі дільниці. На п'ятому місці розташувався Юрій Бойко – 5,4%, Анатолій Гриценко – 5,3%, Андрій Садовий – 5,1%, Олександр Шевченко – 3,8%, Святослав Вакарчук – 2,7%, Олександр Вілкул – 2,6%. Інші кандидати мають рейтинги близько 1%.

Соціологи також зазначають, що прихильники кандидатів, які програють у першому турі, найімовірніше, не підуть голосувати голосувати в другому турі.

Водночас, відповідаючи на питання, хто ж виграє вибори, незалежно від того, за кого голосуватимите Ви, 21,3% респондентів віддали перевагу Юлії Тимошенко і 21,1% – Петру Порошенку.

Детальніше дивіться у відео:

Попередній матеріал
"Злочин, який підняв усіх українців": Маріуполь вшанував пам'ять жертв неоголошеної війни
Наступний матеріал
Під час обстрілу Чермалика ворог поцілив у дитсадок і житловий будинок – СЦКК
Loading...

Порошенко виходить до другого туру президентських виборів – соцдослідження

Рейтинг Порошенка відчутно зріс: результати загальнонаціонального опитування

Як би черги не вийшло: екс-генсек НАТО Расмуссен також спростував свою підтримку Тимошенко

Кожна страва – з політичним присмаком: перші заяви з Українського сніданку в Давосі

Відомий письменник Пауло Коельйо спростував свою підтримку кандидатури Юлії Тимошенко

"Батьківщина" та "Свобода" висунули своїх кандидатів у президенти