Вибори
Вибори volyninfo.com

Рейтинг Порошенка відчутно зріс: результати загальнонаціонального опитування

Загалом планують взяти участь у голосуванні 76% – це більше, ніж показували попередні опитування

На майбутніх президентських виборах за Петра Порошенка готові проголосувати майже 14% українців. Як передає "Прямий", у п'ятницю, 28 грудня, на брифінгу щодо підсумків загальнонаціонального опитування голова фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна зауважила, що цей показник зріс у порівнянні з попередніми опитуваннями.

"16% серед тих, хто готовий йти на вибори, готові проголосувати за Юлію Тимошенко. Далі йде Петро Порошенко, чий рейтинг за цей час зріс. Я думаю, це пояснюється, насамперед, подіями Томоса. Якщо подивитися регіонально, це більше західний і центральний регіони", – заявила Бекешкіна.

З її слів, загалом планують взяти участь у голосуванні 76% – це більше, ніж показували попередні опитування. Не визначилися з кандидатом серед тих, хто готовий брати участь у виборах – 13,1%. Ще 3,3% закреслили б усіх кандидатів у бюлетені.

Серед тих, хто має намір прийти на вибори, лідером із кандидатів на президентську посаду є Юлія Тимошенко – 16,1%. Далі йдуть Петро Порошенко – 13,8%, Володимир Зеленський – 8,8%, Юрій Бойко – 8,4%, Анатолій Гриценко – 6,8%, Олег Ляшко – 6,9%, Євген Мураєв – 3,1%, Олександр Шевченко – 2,9%, Святослав Вакарчук – 2,6%, Андрій Садовий – 2,4%.

Попередній матеріал
Нове життя руками волонтерів: 10-та ОМАБр отримала відновлений гелікоптер Ка-226
Наступний матеріал
Доба в ООС: про що звітують у Міноборони – трансляція
Loading...