Володимир Цибулько
Володимир Цибулько 5 канал

Базовий електорат Партії регіонів розбирають на запчастини – політолог пояснив, як саме

Нові партії та політичні сили мають на меті розпорошити проросійськи налаштованого виборця

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" політичний експерт Володимир Цибулько пояснив, як політики намагаються розподілити між собою електорат колишніх "регіоналів" і як "гратимуть" олігархи під час виборів-2019. 

"У чому полягає гра частини олігархів? У тому, що вони грають перший тур, не проявляючи симпатій, тому що є партії, які точно вже у пулі Тимошенко, хоча вони не надто наголошують, однак зрозуміло, що це пул Тимошенко за будь-яких обставин. Пул у неї вже непоганий. Наприклад, політично-партійний Тарута точно опиниться на цій орбіті, оскільки його зв'язують із Тимошенко багато років співпраці", – зазначає політичний експерт.

При цьому, пояснює Цибулько, величезна кількість білбордів Тарути є лише свідченням боротьби за базовий електорат.

"Базовий електорат Партії регіонів можна красиво розібрати на запчастини і на тому зробити певний політичний капітал. До речі, його й розбирають. Дивіться лише, як "Наш край" понабирав у частині областей. Цей електорат збирається у більшу машину, точніше каток, асфальтоукладач, який укладе певний шлях для потрібних політиків", – переконаний співрозмовник.

Він додає: "Тут гра ведеться на переможця. Але для олігархічних середовищ дуже важливо, щоб переміг той кандидат, який має найбільші переговорні можливості зі світовими елітами та фінансовими центрами". 

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – трансляція
Наступний матеріал
"Там русью пахло": на Генасамблеї ООН Лавров порівняв себе з туалетом – реакція соцмереж
Loading...