Новий курс
Новий курс fraza.ua

Чорновіл: Основний електорат Тимошенко – люди невисокої освіти

За цей електорат іде дуже серйозна боротьба, з якої Юлія Володимирівна може і не вийти переможницею

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" політичний аналітик Тарас Чорновіл прокоментував електоральне ядро, на яке працює лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

"Ядерний електорат у "Батьківщини" є, але його саме вистачає для проходження прохідного бар'єру (і то ще під питанням, електорат треба добирати), тому відбувається: перше – колосальна невпевненість самої Тимошенко. Ви бачите оці нерви у війні рейтингів. Вона, справді, дуже сильно нервує, бо вона знає ціну цим рейтингам, на відміну від того, що каже публічно", – запевняє Чорновіл.

Він також додає: "Момент другий – вона шукатиме суто технологічні варіанти. Тобто, думати про те, що Тимошенко має певні політичні переконання і з ними йтиме на вибори – неправильно. Ніколи у світі! Вона на основі соціологічних досліджень, які показують, що електорату подобається, діятиме за принципом "Це подобається нашому електорату". Вона йтиме за цим".

Політичний аналітик також пояснив, чому на білбордах Тимошенко пропагує зміни до Конституції та впровадження технології блокчейн.

"Білборди Тимошенко – це теж технологія, дуже проста. Основний електорат Тимошенко – люди невисокої освіти і старші середнього віку. За них іде дуже серйозна боротьба, і вона в цій боротьбі може програти. За них борються команда Рабіновича-Медведчука, Ляшко, купа дрібніших партій, тому насправді це нестійкий електорат. Вона може його і не отримати", – каже експерт.

Утім, наміри Юлії Володимирівни куди масштабніші.

"І також була суто політтехнологічна позиція – спробувати підтягнути молодший електорат з вищою доброю освітою. "(На це спрямовані) всі дії, які робили цього літа, починаючи від середини весни, ці всі білборди, в тому числі. Я думаю, що це безглуздо. Але технологічно вони спрямовані на одне – ми маємо розкрутити також і не притаманного нам виборця. Не низькоосвіченого, не з низьким рівнем освіти, не віком старше середнього, а протилежні категорії, на які Тимошенко не дуже раніше розраховувала. Тобто, це спроба вийти поза своє електоральне ядро", – пояснює Чорновіл.

Дивіться також фотогалерею: 

День вишиванки в Раді: які вбрання обрали народні депутати та з яким настроєм відзначали

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Поліція оприлюднила записи вимагання чиновником хабара, бо в Москаля "заважають слідству"
Наступний матеріал
Егоїстичне ставлення Угорщини до України не зміниться – як має відповідати Київ
Loading...