Віталій Дейнега
Віталій Дейнега 5 канал

Дейнега про реванш проросійських сил і про те, чому нинішній парламент українці ще згадають

Останнє скликання ВР українці ще пригадають після обрання нового на виборах-2019

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" волонтер, координатор ГІ "Повернись живим" Віталій Дейнега прокоментував прийдешні вибори-2019 й оцінив можливість реваншу на них проросійських сил.

"Люди дуже втомилися, і я не впевнений, що вони будуть спроможні на конструктивний і принаймні перший час безкровний Майдан (у разі, якщо країну очолить проросійський кандидат – ред.). Це важливе зауваження, тому що Майдан, який стояв у 2013-2014 роках, дуже довго стояв і це дуже довго був мирний протест. І через це, в принципі, велика частина світу стала на бік цього протесту", - переконаний Дейнега.

Він зазначає: "Що стосується цього кандидата, то я вам скажу, що зараз, коли влада викликає у нас стільки сумнівів, ми перебуваємо в самій неулюбленій ситуації – коли між українцями починається розбрат, сварки між собою; коли ми не знаємо, на Банковій та Грушевського сидить ворог чи ні. Якщо у нас на Банковій сидітиме ворог – тут ми чудово знаємо, що робити, тобто об’єднуватися і воювати. Питання в тому, що ми можемо в результаті країну втратити. Або – додатково якісь окремі регіони, або може полягти багато людей знову в Києві".

При цьому, каже волонтер, ймовірність повернення проросійських сил нині висока.

"Хотілося би цього уникнути, але ця влада багато зробила для того, щоб проросійський реванш підняв голову, поперся до влади та її отримав. Щодо виборів президента я дещо більш оптимістичний, а щодо парламенту – мені здається, що наступний парламент…Цей при всіх його недоліках буде виглядати непогано у порівнянні з наступним. Принаймні, він буде вважатися проєвропейським", - каже Дейнега.

Продовження розмови - далі у відео: 

 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

День вишиванки в Раді: які вбрання обрали народні депутати та з яким настроєм відзначали

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Звіряча жорстокість: в Одесі дівчата відгамселили ровесницю ногами
Наступний матеріал
На Закарпатті зіткнулися три авто – довелося перекривати трасу
Loading...