Тарас Завгородній
Тарас Завгородній 5 канал

Вибори-2019: експерт розповів, коли даним соціологів можна буде довіряти

До другого туру виборів може потрапити несподіваний кандидат – у разі, якщо акцентуватиме увагу виборця на "запиті на нові обличчя"

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" політичний експерт Тарас Завгородній уточнив, коли можна буде вірити соціологічним опитуванням щодо виборів-2019 в Україні.

"Те, що зараз публікують соціологи – це такі ігри. Тому що більш-менш адекватну ситуацію соціологія буде показувати десь наприкінці січня наступного року, коли багато хто (з виборців) уже визначиться. Бо те, що ми зараз бачимо, – ще кампанія не розпочалася", – каже Завгородній.

Він також зазначає, що нині найімовірніше потрапляння до другого туру гравців "трійки", за якою стоїть система.

"Трійка головних претендентів на виїзд у другий тур – це Петро Олексійович (Порошенко); Юлія Володимирівна (Тимошенко) – поки що з меншими шансами, і Юрій Бойко, який очолює Опозиційний блок, –з більшими шансами", – зазначає політичний експерт.

Тарас Завгородній не відкидає появи ще одного сильного кандидата.

"У теорії може з’явитися ще один кандидат, десь восени, якщо він почне грати в те, що називається "запит на нові обличчя" в людей. Тоді він ще може вийти. А якщо він восени не з’явиться, то, найімовірніше, розіграш буде саме серед тих головних структур, адже за ними є система, а система виграє вибори, може просувати меседжі. Вона може захистити результат", – переконаний експерт.

Докладніше – дивіться у відео:

Попередній матеріал
Вбрання з коноплі та кропиви: київські умільці створюють еко-одяг для жителів трьох континентів
Наступний матеріал
У мережі з'явилося унікальне відео зі схудлим Кольченком на побаченні з мамою
Loading...