Тарас Завгородній
Тарас Завгородній 5 канал

Політексперт розповів про "партійну стелю" та електоральні симпатії України

Тарас Завгородній каже: "У виборах, особливо таких великих, виграють системи"

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" політичний експерт Тарас Завгородній розповів про настрої різних регіонів країни напередодні парламентських виборів-2019. 

Зокрема, експерт зазначив: на результати нинішніх соціологічних даних спиратися не можна, тому що коли почнеться реальна виборча кампанія, все буде різко змінюватися. Можна лише назвати умовні тенденції, які вже спостерігаються.

"Наприклад, як би не розповідав БЮТ, що в них все добре, насправді у Юлії Володимирівни (Тимошенко – ред.), як у чинної влади, є високий антирейтинг. Це означає, що немає звідки голоси брати. В неї є те, що називається "партійна стеля", тобто залізно 13%, а далі важко стрибнути – це перше", – зазначив Завгородній.

"Друге – на електораті Юлії Володимирівни активно працює пан Ляшко (Олег Ляшко від Радикальної партії – ред.). І може навіть значно краще працює, ніж сама "Батьківщина" в силу тих обставин, що все-таки є орієнтація на Центральну і Північну Україну. Сам Ляшко – з Північної України, тому він більш гармонійно відчуває цей електорат. І я думаю, що тут багато сюрпризів буде для БЮТ, хоч що б вони розповідали. Адже в містах у БЮТу не так усе добре", – констатує політичний експерт.

Він додає: якщо обирати – Ляшко з коровами і вилами чи Тимошенко з новою Конституцією, то пересічному виборцю виявиться ближчим Ляшко.

"Що стосується умовного південного-сходу, можна говорити, що там поки що дві партії є, які можна більш-менш розгледіти. Це насамперед "Опозиційний блок", який нікуди не подівся; і зараз триває активна гра – це партія "За життя" (Вадима Рабіновича – ред.), який фактично паразитує на електораті Опозиційного блоку, – зазначив співрозмовник.

При цьому він додав:

"У виборах, особливо таких великих, виграють системи. А системи є тільки у БПП, Опозиційного блоку та Юлії Тимошенко.

При цьому, на запитання стосовно шансів отримати голоси в партії "Основа", Тарас Завгородній сказав таке: "В Сергія Тарути з "Основою" я не бачу впізнаваності, а для того, щоб були шанси – треба хоча б упізнаваність. Я впевнений, що по країні досить низька впізнаваність".

Продовження бесіди – далі у відео:

Попередній матеріал
Події на Луганщині у 2014 році: що розповів Парубій на допиті у справі Єфремова – подробиці
Наступний матеріал
"Ми не крадемо, не займаємося корупцією": Коболєв про мільйонні премії в "Нафтогазі"
Loading...